• Головна
  • Податкові міліціонери Тернопільщини конфіскували спирт та алкоголь на 8,5 мільйонів гривень (ФОТО)
15:46, 15 листопада 2018 р.

Податкові міліціонери Тернопільщини конфіскували спирт та алкоголь на 8,5 мільйонів гривень (ФОТО)

Як повідомлялось раніше, у серпні поточного року у ході проведення операції «Акциз-2018» співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області було припинено діяльність підпільного цеху із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Він функціонував на території одного із гаражних кооперативів поблизу Тернополя та був замаскований під майстерню з ремонту автомобілів. Про це повідомили у ДФС в області.

За результатами судового розгляду, одну особу, яка займалась незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікату, притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді штрафу на суму 51 тис. гривень. Іншу особу, яка здійснювала реалізацію фальсифікату, судом звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям. 

Вилучені 6,4 тис. літрів спирту, 22,6 тис. літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, обладнання, яке забезпечувало масове виробництво фальсифікату, а також 13,5 тис. пачок тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка загальною вартістю 8,5 млн грн судом конфісковані у власність держави. Також судом прийняте рішення про конфіскацію обладнання та комплектуючих для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. 

Завдяки цьому упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі 2,7 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #алкоголь #спирт #конфіскат

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...