• Головна
  • 240 годин громадських робіт присудили тернополянці, яка в нічному клубі кинула попільничкою в іншу дівчину
17:07, 18 листопада 2018 р.

240 годин громадських робіт присудили тернополянці, яка в нічному клубі кинула попільничкою в іншу дівчину

Конфлікт між дівчатами трапився у караоке нічного клубу "Allure" 8 жовтня. Одна в іншу кинула попільничкою і розбила тій брову. За це тернополянці присудили 240 годин громадських робіт. 

Як повідомляє "20 хвилин", за словами потерпілої, вона разом з друзями 8 жовтня прийшла до нічного клубу. За кілька годин помітила, що один із знайомих заснув. Щоб хлопця не вивели з закладу, тернополянка спробувала його розбудити.

Її дії викликали негативну реакцію у "парочки", яка сиділи поруч з товаришем. Вони почали кричати та висловлюватися нецензурною лексикою, а в якийсь момент незнайомка схопила зі столу попільничку та жбурнула нею в потерпілу. 

Остання звернулася за допомогою у медзаклад, де лікарі констатували забій рани правої надбрівної дуги та гематому верхньої повіки. Подію внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 125 частина 1 ККУ - Умисне легке тілесне ушкодження. 

Засідання в Тернопільському міськрайонному судді Тернопільської області відбулось 12 листопада. Згідно з вироком суду, обвинувачена - тернополянка, з середньо спеціальною освітою, не працює, судимості не має.

Обвинувачена в судовому засіданні вини у вчиненні інкримінованого їй злочину не визнала. Заявила, що 8 жовтня 2018 року разом з хлопцем та їхнім спільним другом були в "Allure". Безпосередньо перед конфліктом за столиком, де вони сиділи, їхній друг заснув. До нього підійшла потерпіла і почала його штурхати. Обвинувачена та її хлопець робили потерпілій неодноразові зауваження в культурній формі і просили, щоб та перестала зачіпати їхнього сплячого друга. За словами обвинуваченої, дівчина на зауваження не реагувала, натомість вступила з нею в конфлікт - жбурнула у неї склянку з коктейлем.

Тому обвинувачена теж щось жбурнула в сторону потерпілої, але чи спричинила їй тілесні ушкодження стверджувати не може. Хоча й допускає це. Обвинувачена вважає, що саме потерпіла винна у конфлікті. Саме потерпіла першою жбурнула в її сторону склянку, а вона, кидаючи в сторону потерпілої якийсь предмет у відповідь - оборонялась. Тому складу злочину в своїх діях не вбачає. Просила суд звернути увагу на відеозапис події, оскільки він, на її думку, підтверджує правдивість її показань. Обвинувачена зазначила і те, що отримала подряпини лоба після того, як потерпіла кинула в неї склянкою.

Судово-медичне обстеження з приводу визначення тяжкості тілесних ушкоджень вона не проходила, оскільки тілесні ушкодження були незначними. Обвинувачена зверталась в поліцію з вимогою притягнути до відповідальності потерпілу за вчинення хуліганських дій.

А от потерпіла в судовому засіданні повідомила, що в ніч з 7 на 8 жовтня 2018 року вона разом із трьома подругами святкувала своє день народження в тому ж закладі. Близько 4.00 вона побачила, що її знайомий спить за столиком, за яким і сиділа обвинувачена разом з хлопцем. Оскільки хлопець, який спав, був знайомим потерпілої, то вона вирішила його розбудити та, можливо, довезти додому. Коли вона намагалась його розбудити, то обвинувачена разом з хлопцем спершу почали висловлюватись в її сторону нецензурною лайкою, після чого у них виникла словесна суперечка. І обвинувачена правою рукою схопила зі столу попільничку та кинула її в обличчя потерпілої, розсікши при цьому брову.

У відповідь потерпіла розлила на обвинувачену коктейль, склянка з яким стояла на столі. Після конфлікту подруги потерпілої викликали поліцію та швидку, а також не дали обвинуваченій та її хлопцю піти з клубу. 

 Під час засідання в нарадчій кімнаті суд переглянув відеозапис з того вечора, на якому чітко вбачається наявність словесної перепалки між потерпілою, обвинуваченою та її хлопцем. Через те, що відеозапис без звукової фіксації суд не може достовірно встановити, хто саме розпочав словесний конфлікт та був його ініціатором.

Хоча відеозапис частково закриває монітор, який обернутий задньою частиною до відеокамери, але на проміжку відеозапису 15 хв. 44 с.-15 хв. 46 с чітко видно, як обвинувачена здійснює різкий рух в сторону потерпілої, остання різко відступає назад. І лише після цього жбурляє предмет, який з відеозапису неможливо ідентифікувати в сторону обвинуваченої.

Тому суд вважає, що саме обвинувачена першою нанесла удар потерпілій і ухвалив: обвинувачену визнати винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України - "Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності". Та призначити їй за даним кримінальним правопорушенням покарання у виді 240 годин громадських робіт.

Обвинувачена ще може подали апеляцію на вирок до Тернопільського апеляційного суду через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Суд #розсікла #брову #240 #годин #робіт
live comments feed...