• Головна
  • Власники “євроблях” перекривають дорогу при виїзді з Тернополя (пряма трансляція)
10:27, 20 листопада 2018 р.

Власники “євроблях” перекривають дорогу при виїзді з Тернополя (пряма трансляція)

Власники “євроблях” перекривають дорогу при виїзді з Тернополя (пряма трансляція)

У Тернополі на Підволочиському шосе водії перекривають дорогу.

Так вони долучилися до всеукраїнської “акції громадянської непокори” щодо законопроектів #8487 та #8488, які, за словами активістів, прийняли без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

В акції беруть участь ГО “Авто Євро Сила”, інші громадські організації та активісти. Перекриття дороги називають безстроковим, продовжуватимуть до моменту отримання результатів щодо питання відміни двох законопроектів.

Зазначимо, акції проходять в кожній області України. За попередніми оцінками учасниками стануть понад 50 000 громадян України.

Детальніше дивіться в прямій трансляції МедіаТОР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#євробляхи #перекриття #дорога

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...