• Головна
  • Українська співачка, яка 12 років прожила у США, представила у Тернополі свій новий кліп (ФОТО+ВІДЕО)
21:17, 21 листопада 2018 р.

Українська співачка, яка 12 років прожила у США, представила у Тернополі свій новий кліп (ФОТО+ВІДЕО)

Співачка Ольга Монастирська запропонувала тернополянам так званий Чиказький відеопрезент. Вона представила новий кліп "Так не буде", який знімала в Америці.

Як повідомляє "ПроТе", зустріч відбулася за підтримки Тернопільської міської ради та Управління культури в Українському домі "Перемога". У своїх піснях співачка розповіла про життя на дві країни. Адже за океаном співачка прожила з сім'єю 12 років.

"Після повернення додому прийняла рішення залишитись в Україні", – розповідає Ольга Монастирська. – "Зрозуміла, що організувати цю подію буде складно, оскільки уся команда з режисером  є в США. Та й що казати, певний період проживання там сформував навколо нас цілу плеяду близьких людей, які стали часткою моєї творчості. На їхню підтримку завжди розраховувала.

Вдома – все, наче спочатку… Еміграційна пауза далася взнаки. І хоча я напрацьовувала матеріал і завжди дивувала своїх прихильників новинками, та без концертів вони були сухими. Не люблю віртуальної популярності. Я люблю сцену, подобається бачити людей наживо, відчувати їх енергетику. Тим більше маю що людям сказати".

Співачка каже, що нове відео творили якось містично довго.

"Так само  і визначення дати презентації тягнулося місяцями", –  продовжує Ольга Монастирська. – "Зупинились ми на листопаді, що напередодні дня студента. Цей матеріал наче вичекав свою публіку.

Мої пісні не є цілком автобіографічними. Та щось схоже відбувалося саме в студентські роки. Сподіваюся, пісня "Так не буде" стане зрозумілою  багатьом. Схожі історії, мабуть, у кожного були. У фіналі відео чітко виражена ідея. Дивитися у майбутнє світлим поглядом з надією на краще, при тому відкидати руйнівні звички і думки, вдосконалюючи себе. Розіграна драма частенько буває у юному віці, що впливає на майбутній успіх особистості. Не варто на цьому зациклюватись. Якщо у вас було щось схоже, це певне випробування для зміцнення характеру. Такий собі урок".

Завдяки презентації цього кліпу співачка вперше зустрілася зі своїм тернопільським глядачем віч-на-віч. Несподівано успішна перша пісня "Мамина калина" зі скромним відеокліпом сьогодні має понад два мільйони переглядів. Проте зустрітися зі своєю публікою на концертах саме у Тернополі  Ользі Монастирській не вдавалось. Життя на дві країни, як каже співачка, вимагає пожертв.

"Аж надто важлива для мене оцінка глядачів, особливо публіки різного віку", – ділиться Ольга Монастирська. – "Це певний експеримент, бо перед глядачем у незвичному, новому образі. Це для мене самої цікаво. У програмі заспівала пісні, як і з нового, так і з  попередніх альбомів. Це був мій перший тернопільський глядач у сольній програмі. Зал наспівував давні пісні і привітно реагував на нові.

Я боялася, що буду надто різною, незвичною, чужою. Та дарма. Впевнилась, що на правильному шляху. Так, я не одноманітна, як і моє життя. У серці, що наповнене Україною, тепер є і часточка Америки".

Відтепер відео є доступне в Ютуб . "Так не буде" – слова і музика авторські. Аранжування, зведення, мастеринг –  Ігор Ващишин, Андрій Авраменко, BTM Studio. Режисер – В`ячеслав Шевчук. Актор – Вадим Захарук. Усім приємного перегляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Співачка #США #новий #кліп
live comments feed...