
19:01, 22 листопада 2018 р.
В суд прийшли десятки людей, щоб підтримати рідних Віталія Гнатишина, якого вбили біля клубу "Allure" у Тернополі (ВІДЕО)
Судове слухання у справі вбивства 20-річного Віталія Гнатишина біля клубу клубу "Allure" розпочалося 22 листопада у міськрайонному суді.
Як повідомляє "20 хвилин", у коридорах суду зібралось багато людей. Одні з них прийшли підтримати рідних Віталія, інші - обвинувачуваних. Після двох годин розгляду справи оголосили перерву судового засідання. Наступне призначили на 12 грудня на 12.00.
Обвинувачувані - Сергій Терендех та Володимир Біляшевич. На попередньому судовому засіданні обирали міру запобіжного заходу для Біляшевича. Він перебуватиме два місяці під домашнім арештом. Терендех - під вартою.
Нагадуємо, що Віталій Гнатишин був студентом ТНТУ ім. І. Пулюя факультету економіки і менеджменту. Своє 20-річчя з друзями він святкував в нічному клубі. Коли вони стояли біля закладу, до них підійшло двоє хлопців, які не були відвідувачами того закладу. Вони почали залицятися до дівчат, які були в компанії Віталія.
Почався конфлікт, який переріс в бійку. Віталія кілька разів вдарили в голову. Нападників затримали, їм оголосили підозру одразу за трьома статтями Кримінального кодексу. За життя хлопця боролись в Тернопільській міській лікарні №2. Друзі та рідні збирали кошти на лікування, та, на жаль, життя хлопця врятувати не вдалося. Віталій помер ввечері, 8 липня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:09, 19 травня
09:04, 17 травня
11:03, 19 травня
14:37, Вчора
live comments feed...
Коментарі