• Головна
  • Що потрібно робити та від чого краще відмовитись українцям у випадку введення сьогодні "воєнного стану"?
10:00, 26 листопада 2018 р.

Що потрібно робити та від чого краще відмовитись українцям у випадку введення сьогодні "воєнного стану"?

Український журтаніст і телеведучий Віталій Гайдукевич у своєму блозі детально розписав покрокову інструкцію як діяти, у разі введення Верховною Радою "військового стану" в Україні. Цю інформацію він назвав "Памяткою істерички".

Гайдукевич радить усім залишатись з "холодною головою" та тверезо оцінити ситуацію.

Пам'ятка істерички:

1. Військовий стан має схвалити Рада. Там є пункти, вони можуть задіюватися вибірково. 

2. Не треба бігти знімати готівку, депозити, купувати бензин, долари, сухарі - все це нікуди не дінеться - не грайте на руку спекулянтам та ІПСО окупанта.

3. Мобілізації не буде (поки). Ніхто не зніматиме з потяга в ЗСУ, тому не треба бігти в бік польского кордону, та й там бляхери тусять - закрито.

4. Якщо Рада схвалить воєнний стан, то це не пожиттєво. Є термін дії - 60 діб. Далі по ситуації. 

5. Категорично не треба патякати язиком про пересування військової техніки і особового складу. Фраза "кума з Великих Підштаньків і всю бригаду штукатурів вивезли на полігон такий-то" - теж зло. Менше тексту.

6. Не можеш допомогти армії, не придатний до служби - працюй де ти є, сплачуй податки, зберігай спокій, не пиши в Фейсбучику ідіотських дописів про "всьо пропало".

7. Окрім агресії збройної (нагадую - від 2014 року вона є, сьогодні просто новий ракурс), є війна інформаційна - усі , хто діє всупереч національній єдності - мразота, або на зарплаті. Вирішуй, хто ти.

8. Хочеться написати зойк - піди погуляй годинку. Повернешся - напишеш, якщо воно ще буде актуально. А краще не засмічувати стрічку несуттєвим.

9. Не треба продукувати абсурдні поради, що слід було робити - займися своєю справою. Ти не Нельсон, не Айк, не МакАртур... Помовч. 

10. Все може бути як гірше, так і краще. Україна обмежена в ресурсі "ходів". Зараз багато що залежить від наших партнерів. Тож знов - помовч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна #війський_стан
live comments feed...