• Головна
  • Будує замки з піску і малює: історія хлопчика з Тернопільщини, який народився без рук та ніг, але отримав нову родину в США
11:32, 26 листопада 2018 р.

Будує замки з піску і малює: історія хлопчика з Тернопільщини, який народився без рук та ніг, але отримав нову родину в США

Будує замки з піску і малює: історія хлопчика з Тернопільщини, який народився без рук та ніг, але отримав нову родину в США

Андрійко з Тернопільщини, який народився без кистей та гомілок, вже п'ять років живе у прийомній американській родині. 13 грудня хлопчик відсвяткує іменини і сьомий день народження. Яким є нове життя Ендрю у США, розповіла його прийомна мама.

Історія Андрійка з Тернопільщини не залишила байдужим нікого. Від малюка з інвалідністю відмовилася мама, і він опинився у будинку дитини. Про нього писали ЗМІ, показувало телебачення. Після публікації історії Андрійка у грудні 2012 року його фото поширили інтернетом по всьому світі. Врешті білявого хлопчика вирішило усиновити подружжя Рейнольдзів зі США. Вже в червні 2013 року Рейнольдзи поїхали з Тернополя аж з двома дітками! Одначасно з Андрійком вони удочерили ще й Катю. Дівчинка з синдромом Дауна була вихованкою Петриківського інтернату, пише 20 хвилин.

- Ми обоє — з великих сімей. То ж, коли одружилися, вирішили усиновлювати діток з різними потребами, - розповідала тоді Келлі Рейнольдз. - Адже у США є більше можливостей їм допомогти.

Виховують шестеро дітей

Нині Андрійко разом з великою родиною Рейнольдзів живе у місті Чаттануга штат Теннессі. 13 грудня хлопчикові виповниться 7 років. Він помітно підріс, з блондина перетворився у шатена, впевнено користується протезами і виглядає щасливим на фотографіях, які завантажують у соцмережі його батьки. Загалом у Рейнольдзів шестеро діток. Крім чотирьох усиновлених, у Езри та Келлі згодом народилися ще й двоє власних. Причому Андрійко і ще три дівчинки з синдромом Дауна Рейнольдзи усиновили в Україні.

- Лікарі прогнозували, що в Келлі - дуже малі шанси на те, щоб завагітніти, - розповідав раніше Езра. - Коли розпочався процес усиновлення Андрійка, ми із коханою дізналися, що вона вагітна. Не тямилися від щастя. Однак припиняти усиновлення Ендрю і Катерини не хотіли, оскільки вони так потребували батьків, які б їх любили.

Езра та Келлі Рейнольдзи працюють у спец-школі для дітей з різними вадами. Обоє займаються волонтерством. Кажуть, що коли вирішили усиновити дітей, не знали, з якої вони країни.

- На сайті фонду Reece's Rainbow, де ми побачили дівчаток та Андрійка, не вказано, з якої вони країни, - каже Келлі. – Там були лише фото та вказані діагнози. Діти нам сподобалися, ми подали запит, тоді вже й дізналися країну.

Будує замки з піску і малює

Нині Андрійко живе практично повноцінним життя. Він купається в океані та басейні, будує замки з піску на пляжі, катається на гойдалці, грається з сестричками, малює, робить аплікації.

“Коли я прийшла у ресторан, Езра був на фуршеті з Ендрю. Він був на протезах. Він такий високий з ногами. І для нього це так важливо бути високим. Мені він вже до грудей, бабусі, яка у візку, - до очей. Хочеться плакати, коли подумаю, скільки він вже пережив. Скоро йому буде 7 років. Як біжить час…”, - пише тітка Андрійка Мег Рейнольдз Скоггінс у групі Little Andrew's group в соцмережі “Фейсбук”. У коментарях люди пишуть, що хлопчик чудовий, а його батьки просто святі.

Змінив 5 пар протезів

Про Андрійка та його родину ми поспілкувалися у соцмережі з прийомною мамою Келлі Рейнольдз. Жінка з задоволенням розповідає про сина, якого називає Ендрю, та решту своїх діток.  

- У Ендрю все чудово. Він вчиться у першому класі, досить добре читає, - розповідає Келлі. - Ендрю змінив вже 4 чи 5 пар протезів. Хлопчик швидко росте, тому протези доводиться змінювати. Він цікавиться футболом і боротьбою, навіть грав у бейсбол.

У Андрійка чотири сестри і один братик.

- Андрій - чудовий брат, - каже Келлі. - Він любить гратися зі всіма. Келлі розповіла про своїх дітей. - Олені 9 років. Її усиновили в Луганську в 2011 році разом з Юлією, якій нині 8 років. Катерині, яку ми називаємо Кеті, 12 років. Її ми усиновили у 2013 році, тоді ж коли і Андрійка, - розповідає жінка. - Чесса стала для нас сюрпризом, народилася у вересні 2013 року, зараз їй 5 років. Ще одному нашому сину Ісаї в грудні виповниться три роки.

На питання, чи не важко з усіма дітьми та хто їй допомагає, Келлі відповідає, що всі діти ходять до садочка та школи.

- Четверо відвідують спеціалізовану школу, де я працюю логопедом, - каже Келлі. - Ми з чоловіком розділяємо обов’язки. Іноді сестра Езри няньчить дітей.

Планують відвідати Україну

Андрійко знає, що він усиновлений. Хлопчик нормально сприйняв цю новину.

- Минулого року він почав мене запитувати про те, чи був він в моєму животі, - каже Келлі. - Я сказала йому, що не був, а що ми усиновили його в Україні.

Жінка показує малюнок, який намалював Андрійко. Він підписав його так: “Мама з татом одружилися перед тим, як усиновити нас”.

- Ми сказали йому, що коли-небудь відвідаємо Україну, коли він буде старшим. Але потрібен час, щоб заощадити грошей, - каже Келлі. - На жаль, Андрійко не знає української. У нас нема нікого, хто вільно говорить українською.

Келлі також розповіла дещо про місто, де зараз живе Адрійко. Чаттануга - четверте за величиною місто у штаті Теннессі. Місто трохи більше за Тернопіль, його населення близько 340 тисяч. Тут можна скупатися в океані чи в басейні, позасмагати на пляжі.

Взагалі тут дуже багато атракцій на свіжому повітрі, що дуже подобається дітям. Є багато дитячих музеїв, два величезні акваріуми з прісною та океанською водою. Справді райське місце.

Бажаємо Андрійкові бути там щасливим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#життя #дитина #всиновлення
live comments feed...