• Головна
  • Тернополянка, яка працює стилістом у Лондоні, розповіла про особливості англійських весіль (ФОТО)
17:07, 26 листопада 2018 р.

Тернополянка, яка працює стилістом у Лондоні, розповіла про особливості англійських весіль (ФОТО)

У 19-річному віці тернополянка Світлана Муца вирішила покращити знання англійської, поживши за кордоном. Для цього обрала дощовий, вишуканий Лондон. Дівчина швидко закохалася в цю столицю і вирішила залишитися надовго.

Незабаром вона здобула там фах весільного стиліста й дотепер створює незабутню атмосферу для молодят-лондонців. Нещодавно Світлана приїжджала у рідний Тернопіль і розповіла про те, як їй живеться в Лондоні.

"Світлано, розкажіть, будь ласка, яка у вас освіта?"

"Я психолог та вчитель англійської мови. З дитинства дуже любила створювати зачіски, це вподобання більше розвивати почала, вже живучи в Англії. З часом зрозуміла, що це дійсно моє покликання. Відтак пішла вчитися на перукарство та візаж. Зараз я — професійний весільний стиліст по зачісках та візажу. У спілкуванні з клієнтами, мені дуже допомагають здобуті знання з психології. А ще нещодавно я закінчила академію по життєвому коучингу й здобула фах лайф-коуча".

"Цікаво, якою ви були в дитинстві?" 

"Ще з дитинства дуже любила робити зачіски. Зачісувала подруг на випускний навіть".

"Як це вподобання проявилося потім?"

"Зараз моїй донечці 17 років, від народження любила гарно її заплітати. Мабуть, саме з появою доньки почалася особлива любов до перукарства. А ще пригадую, як 12 років тому моя подруга попросила зробити їй зачіску на весілля. У той момент я усвідомила, що це приносить мені неабияке задоволення і захотіла займатися цим професійно. Також я завжди вважала, що макіяж є невід’ємною частиною професійного весільного стиліста, тому вивчилася і на візажиста. Регулярно відвідую майстер-класи, черпаю знання у відомих світових стилістів".

"Чому переїхали в Лондон? Чим вам імпонує це місто?"

"Бо хотіла підівчити англійську мову, позаяк тоді вчилася на вчительку англійської мови. Змалечку мріяла відвідати Лондон і коли приїхала сюди в 19 років, просто закохалася в це чудове місто з великими перспективами. Мабуть, через рік навчання в коледжі (де я також вчила англійську) в Лондоні, усвідомила, що хочу залишитися в Англії назавжди".

"Що можете сказати про тамтешніх своїх клієнтів? Чи надто вони вибагливі?"

"Я працюю з нареченими різних національностей. Більшість з них, мабуть, англійці. Обожнюю працювати з ними, не вважаю їх вибагливими, а навпаки – це дуже приємні, щирі, веселі та майже завжди задоволені усім особистості!"

"Які зараз тренди в Англії?"

"За останні роки особливо модними стали натуральність та легкість. Саме природня краса – тренд-2018! Маю на увазі простий nude-макіяж та легкі зачіски. На весілля англійські наречені часто просять робити романтичні і легкі зачіски. Також дуже популярні класичний, голлівудський, стиль ретро 20-их років та богемський, рустик-стиль — без використання весільних традицій: класичної розкоші, блиску каменів і типового образу для молодих".

"Ви нещодавно побували в Тернополі. Відчули, що місто змінилося?"

"Я надзвичайно люблю своє місто. Кожного року помічаю зміни у кращий бік. У Тернополі — моя сім’я і багато друзів. Для мене немає кращого відпочинку, ніж у файному місті".

Детальніше читайте у "Погляд".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянка #Лондон #англійські #весілля
live comments feed...