• Головна
  • "Тут дерева хворі на рак": гіпнотизер Анатолій Кашпіровський відвідав Тернопіль (ВІДЕО)
15:15, 29 листопада 2018 р.

"Тут дерева хворі на рак": гіпнотизер Анатолій Кашпіровський відвідав Тернопіль (ВІДЕО)

Раніше відомий гіпнотизер Анатолій Кашпіровський нещодавно побував у Тернополі. Кашпіровський приїхав у Меджибіж, що на Хмельниччині, бо він там народився. Побував він і в Тернополі, де мешкає його троє двоюрідних братів. 

Як повідомляє "Про Все", 79-річний Анатолій Михайлович приїжджав в Україну, бо тут поховані його батьки і донька. Хоча з розпадом Радянського Союзу Кашпіровський взяв собі російське громадянство. 

Зраджували Україну та свій народ багато діячів, спортсменів. Кашпіровський завдяки російському громадянству зумів у 1993 році навіть стати депутатом державної Думи Росії. Правда, під керівництво  Володимира Жириновського. Нині Кашпіровський мешкає у Нью-Йорку, на Брайтоні. Але регулярно їздить Росією, Ізраїлем та Німмечиною, де мешкають літні росіяни, які досі фанатіють від його сеансів. 

Гіпнотизер розшукував своїх однокласників, друзів дитинства. У Тернополі він відвідав своїх двоюрідних братів, від яких під час зустрічей вимагав розмовляти російською. 

За словами гіпнотизера, йому кинулось в очі, що на Тернопільщині, Вінничині і Хмельниччині зникли столітні липи, а ще шокувало, що тут багато хворих дерев на рак – омелу. В інших країнах такого масового явища Кашпіровський не бачив.

Відвідини України, можливо, стали такою собі спробою прозондувати грунт як до нього тут ставляться, чи можливі "творчі зустрічі". Десятиліття тому, коли Кашпіровський зустрічався зі знайомими в готелі "Тернопіль", потім з декількома журналістами, то фотографувати без дозволу його не дозволялось. Нині популярність Кашпіровського в Україні мінімальна. 

2004-го Кашпіровський гастролював Україною. У Черкасах на його оздоровчих лекціях померло двоє. Іван Усенко на сеанс прийшов із хворим серцем. Медики наполягали на операції, але чоловік хотів зцілитися нетрадиційними методами. Він помер прямо в залі, не дочекавшись "видкої", повідомляла тоді "Газета по-українськи".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Анатолій #Кашпіровський #відвідав #Тернопіль
live comments feed...