• Головна
  • Пасажири маршрутки врятували тернополянку, яка ледь не випала через поламані двері (ФОТО)
18:31, 30 листопада 2018 р.

Пасажири маршрутки врятували тернополянку, яка ледь не випала через поламані двері (ФОТО)

Вранці 30 листопада тернополянка їхала у переповненій  маршрутці №18, двері якої відчинялися прямо під час руху. Жінка не випала лише дивом: ситуація могла мати трагічні наслідки.

Як повідомляє "20 хвилин", під час руху двері маршрутки почали відкриватися самовільно і не один раз.

"Як зазвичай, маршрутка була повністю заповнена людьми, тому мені довелося стояти біля дверей", - розповіла потерпіла. -"Передати мій страх, злість і паніку неможливо. Дякую людям, які схопили мене, і я не опинилась на дорозі. За словами пасажирки, на зауваження водій спочатку відмовчувався, а потім сказав, що зараз зупиниться і висадить всіх пасажирів". 

Жінка каже, що про вибачення навіть не йшлося.

"В мене питання до установ міста",- продовжує вона.- "Скільки часу несправні авто будуть виходити на маршрути? Хто перевіряє справність транспортних засобів ? І чи перевіряє взагалі ? За це хтось несе хоч якусь відповідальність? Чи таке як життя та безпека пасажирів нічого не варті?"

Директор КП "Міськавтотранс" зазначає, що з цією ситуацією вони вже розібрались.

"Водій не заперечує інциденту",- розповідає директор КП "Міськавтотранс" Роман Торожнюк.  - "Маршрутка цілком справна, у ній трапилась поломка через погодні умови. Водій відразу зателефонував до механіка та до мене, і ми відразу виправили цю поломку".

А ще, як зазначає директор, жінка також винна у тому, що вона стояла у проході. 

"Потрібно пам’ятати, що не можна спиратись на двері у маршрутці", - каже пан Торожнюк. - "Якщо б трапилась нещасна ситуація, то відповідали би за це механіки, які випустили несправну маршрутку на маршрут".

На водіїв маршруток треба скаржитися в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради за адресою Коперника, 1, телефон: 40-41-37. Можна надсилати скарги і управління транспорту, яке працює за адресою вул. Коперника, 1, 4-й поверх. Контактний телефон - 52-15-14. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жінка #маршрутка #рух
live comments feed...