• Головна
  • Тернополянин спокусившись на товар в магазині пішов на злочин
15:52, 12 грудня 2018 р.

Тернополянин спокусившись на товар в магазині пішов на злочин

Кримінальне провадження за фактом таємного викрадення чужого майна відкрили працівники Тернопільського відділу поліції щодо жителя обласного центру 2000 року народження. Молодик спокусившись на товар в магазині пішов на злочин.

На лінію «102» надійшло повідомлення від начальника охорони одного із мережних магазинів. Чоловік зазначив, що працівниками крамниці на гарячому був затриманий парубок, який намагався винести з приміщення дві пляшки дороговартісного алкоголю «Jack Daniel's».

На місце події прибули працівники поліції, які встановили особу підозрюваного. Ним виявився місцевий мешканець. До слова це вперше, коли тернополянин попадає в поле зору правоохоронців. Причину свого поступку крадій пояснити не зміг, однак у скоєному він зізнався. 

Його дії кваліфікували за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #магазин #крадіжка
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення