• Головна
  • Щомісяця тернополян стає менше на 540 осіб
16:15, 22 грудня 2018 р.

Щомісяця тернополян стає менше на 540 осіб

Середня зарплатня на Тернопільщині невпинно зростає. Принаймні якщо вірити статистиці. Але усе та ж статистика повідомляє, що демографічна ситуація на Тернопільщині якщо не катастрофічна, то таки доволі невтішна.

Як повідомляє "Про Те", справа тут не лише у тому, що мешканці області масово їдуть на заробітки. Просто смертність випереджає народжуваність. Так, у січні-жовтні цього року народилося на 620 дітей менше, ніж за відповідний період попереднього року. А ось померло на 140 осіб більше.

Головне управління статистики у Тернопільській області на 1 листопада  нарахувало, що в області проживає 1046,9 тис. осіб. З них 573,5 тис. у сільській місцевості і 473,4 тис. у містах.

А за січень-жовтень цього року кількість жителів Тернопільської області зменшилася на 5422 особи.

Нагадуємо також, що на Тернопільщині удвічі зменшилась кількість отримувачів субсидій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Демографічна #ситуація #Тернопільщина
Останні новини
ТОП новини
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
"Україна єднає серця з усього світу": італієць, що служив на Тернопільщині, одружився з українкою (ФОТО)
"Ці 4 секретні способи зроблять квашену капусту по-справжньому хрумкою": унікальний лайфках, як гарно квасити капусту
Оголошення