
15:02, 27 грудня 2018 р.
Тернопільське перехрестя, де часто трапляються ДТП, хочуть зробити безпечнішим
Вдосконалити ситуацію на перехресті Коновальця-Бандери-Слівенська хочуть в Тернополі.
Про це у Facebook написав депутат ТМР Назар Зелінка.
"Відбулося перше виїзне засідання робочої групи щодо вдосконалення схеми організації дорожнього руху на перехресті Коновальця-Бандери-Слівенська.
Робоча група до роботи якої залучені представники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств та поліції створена на підставі мого депутатського запиту", - йдеться вдописсі.
Депутат також зананчив, що пропонує встановити світлофорні стрілки для повороту ліворуч з Бандери на Коновальця, з Коновальця на Бандери та з Бандери на Слівенську і зупинити під час їх дії рух прямо, щоб безперешкодно можна було повертати.
Свої пропозиції щодо цього перехрестя також вносять і жителі міста.
"Ще розмітку варто намалювати. І світлофори синхронізувати теж", - дописала в коментарях до допису Tetiana Semus.
Нагадаємо, на цій ділянці часто трапляються резонансні аварії.
Так, кілька місяців тому авто викинуло на тротуар. Торік була схожа ситуація.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі