• Тернополяни здобули десять медалей на Кубку України з армспорту (ФОТО)
20:07, 28 грудня 2018 р.

Тернополяни здобули десять медалей на Кубку України з армспорту (ФОТО)

Одну золоту, дві срібні та сім бронзових нагород здобули спортсмени тернопільського центру "Інваспорт" у Одесі.

Там з 15 до 17 грудня відбувся І Кубок України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Загалом участь у змаганнях взяли 66 спортсменів з 11 регіонів України.

Як повідомляє "20 хвилин", Тернопілля на Кубку представили 8 армреслерів. Нагороди здобули: Микола Забіла (вагова категорія 70 кг), Сергій Юрійчук (90 кг), Василь Горобець (90+ кг), Назарій Ворощук (60 кг), Володимир Гроздік (80 кг) та Микола Божемський (85 кг). За межами подіуму фінішували Степан Кузьо (70 кг) та Володимир Чайковський (80 кг). Спортсменів до змагань готували тренери Олег та Віктор Юзчишин, Іван Салук та Ігор Лисий.