• Головна
  • Тернополяни здобули десять медалей на Кубку України з армспорту (ФОТО)
20:07, 28 грудня 2018 р.

Тернополяни здобули десять медалей на Кубку України з армспорту (ФОТО)

Одну золоту, дві срібні та сім бронзових нагород здобули спортсмени тернопільського центру "Інваспорт" у Одесі.

Там з 15 до 17 грудня відбувся І Кубок України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Загалом участь у змаганнях взяли 66 спортсменів з 11 регіонів України.

Як повідомляє "20 хвилин", Тернопілля на Кубку представили 8 армреслерів. Нагороди здобули: Микола Забіла (вагова категорія 70 кг), Сергій Юрійчук (90 кг), Василь Горобець (90+ кг), Назарій Ворощук (60 кг), Володимир Гроздік (80 кг) та Микола Божемський (85 кг). За межами подіуму фінішували Степан Кузьо (70 кг) та Володимир Чайковський (80 кг). Спортсменів до змагань готували тренери Олег та Віктор Юзчишин, Іван Салук та Ігор Лисий. 

Тернополяни здобули десять медалей на Кубку України з армспорту (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Армспорт #тернополняни #медалі
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"Гроза, град і шквали до 15-20 м/с": прогноз на новий тиждень попереджає про дощ, негоду і потужний вітер
Оголошення