У смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака офіційно підтвердили вину лікарів (ФОТО)

Трагічна історія 12-річного Романа Кулака з Тернополя, який помер через недбальство лікарів Жидачівської районної лікарні, що на Львівщині, стала історією боротьби за відповідальність у медицині.

Як раніше ми вже повідомляли, жахлива подія сталася 27 червня 2017 року. Батько хлопчика вирішив за всяку ціну добитися справедливості: достукався до найвищих владних кабінетів та розповів про своє горе в десятках ЗМІ, що дозволило уникнути інших дитячих смертей у лікарні Жидачева.

Врешті наполегливість батька принесла результати: на сторінці спільноти у мережі Фейсбук Володимир Кулак опублікував допис, в якому повідомив про суттєві зрушення у справі: 

"ПІДОЗРА позавчора вручена! Вина лікарів ОФІЦІЙНО доведена!! Мого сина Романа вгробили.. вже місяць є висновки комісійної СУДМЕДЕКСПЕРТИЗИ!! ЗА СМЕРТЬ мого Сина Романа ЛІКАРЯМ З Жидачева 28.12.2018р. нацполіція вручила ПІДОЗРУ!!! ДОВЕДЕНО неналежне виконання ними своїх професійних обов'язків, внаслідок недбалого ставлення, що спричинило смерть неповнолітньому! ч.2. ст.140 КК України.

У мого Ромчика був заворот тонкого кишечника! Ніхто не лікував, не діагностував!! ВБИЛИ в застінках жидачівського ГЕСТАПО! Друзі я довго родумував, писати чи не писати, чекав офіційної реакції, сьогодні в церкві мені прийшла вказівка ОБОВ'ЯЗКОВО писати! Пишу щоб люди знали! Якщо не мовчати, а діяти системно і систематично, а ще молитися, якісні зміни будуть, під лежачий камінь вода не тече!"

Про подальше просування розслідування у справі загибелі Романа Кулака стежте в наступних публікаціях.

У смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака офіційно підтвердили вину лікарів (ФОТО), фото-1 У смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака офіційно підтвердили вину лікарів (ФОТО), фото-2 У смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака офіційно підтвердили вину лікарів (ФОТО), фото-3
Син Роман лікарі вбили Володимир Крук Жидачів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі