
14:04, 3 січня 2019 р.
Поліцейські затримали тернополянина з наркотиками у кишенях
У незаконному зберіганні наркотичної речовини співробітники Чортківського відділу поліції підозрюють 33-річного тернополянина.
Підозрілого чоловіка помітили на вулиці райцентру. При появі поліцейських тернополянин викинув на землю два поліетиленові пакети з речовиною рослинного походження зеленого кольору і таблетки ззовні схожі на лікарський засіб субутекс.
Співробітники Чортківського відділу поліції задокументували цей факт і внесли відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 309. Вилучене направлено на експертизу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
