Для Михайла Башаєва, який постраждав у Тернополі через вибух гранати, терміново потрібні донори (ФОТО)

Родина та побратими просять допомоги на лікування потерпілого учасника бойових дій, який пройшов дві війни. Першу – у Грузії. Ще 4 роки і 9 місяців – учасник військових дій на Сході України. Демобілізувався в травні 2018-го.

Для постраждалого ветерана Михайла Башаєва, який 2 січня підірвався у гуртожитку на Макаренка, побратими шукають донорів і просять фінансової допомоги.

Як повідомляє "20 хвилин", чоловік зараз перебуває у реанімаційному відділенні – на штучній вентиляції легенів. Його стан лікарі оцінюють як стабільно важкий.

"Потрібні донори і за можливості - фінансова допомога", - каже заступник голови тернопільської обласної спілки учасників АТО Катерина Бойко. – "Донорів потрібно багато. Група крові значення не має. Єдине, що потрібне – тернопільська реєстрація. При собі мати паспорт. До 13.00 здійснюють забір крові".

Сержант Башаєв Михайло Віталійович - командир відділення-командир машини 131 окремого розвідувального батальйону. Уродженець міста Зборів, проживає в Тернополі. Це вже друга війна ветерана: під час першої він був в корпусі Арго в Грузії, у складі підрозділу УНСО.

Нагороджений: Хрест Розвідника, за оборону Маріуполя, за зразкову службу, за звільнення Донбасу. 

Довідка К/р ПриватБанку: 5168 7427 1614 4732,  Жеваго Наталія Віталіївна (сестра Башаєва Михайла Віталійовича).

Тел: (067) 498-52-30. За питаннями і уточненнями щодо донорів телефонуйте Любомиру (068) 55-38-275. 

Для Михайла Башаєва, який постраждав у Тернополі через вибух гранати, терміново потрібні донори (ФОТО), фото-1
Михайло Башаєв донори вибух гранати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі