"За такі гроші в мене в хаті має бути Африка": тернополяни шоковані платіжками за комунальні послуги

1 січня 2019 року відбулося чергове підвищення тарифів на опалення. То ж, хоч минула вже майже половина зими, однак чимало тернополян все одно стривожені, чи вистачить їм фінансової спроможності без потрясінь дочекатися теплої пори. 

На сторінці спільноти в мережі ФейсбукЗося Анд опублікувала допис, в якому повідомила про можливе передчасне нарахування тернополянам за підвищеними тарифами вартості спожитого газу:

"Шановні Тернополяни! Ще ніхто не бачив платіжок за тепло в цьому місяці? Я вже на сайті переглянула оплату за опалення... слів нема, одні вирази... За опалення в квартирі 52 кв.м. 2288 грн. і окремо гаряча вода! Та зп такі гроші в мене в хаті має бути Африка! І на скільки я розумію оплата за комуналку ммає піднятись з 1 січня... тобто платіжки з підняттям тарифів мали б прийти після 1 лютого, а на після нового року! Чи я помиляюсь?"

Нагадуємо, що профільний відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомив про підвищення тарифу на теплову енергію для населення на 16,6% - до 1 253,5 грн за одну Гкал.

А навесні прогнозується подорожчання блакитного палива ще приблизно на 15%. Також піднімуться тарифи на гарячу воду.

"За такі гроші в мене в хаті має бути Африка": тернополяни шоковані платіжками за комунальні послуги, фото-1
Платіжка тепло комунальні послуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі