В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео)

Спільну масову коляду-флешмоб  “Україна чекає на тебе!” влаштували  в ТРЦ "Подоляни" 8 січня.

Разом із десятьма гуртами колядували чи не усі відвідувачі комплексу. Таким чином у місті встановили новий рекорд - наймасовіша коляда у торгово-розважальному центрі в історії Тернополя, пише 20 хвилин

Перед початком спільної коляди гурти репетирували, в холі "Подолян" біля ялинки збиралися люди. Одні із учасників рекордного флешмобу гурт "Червлені шнурівки".

- Ми з Тернополя. У нашому колективі шестеро учасників, - каже музичний керівник колективу Василь Степанович. - В минулому році теж брали участь. Ми до таких заходів відносимось дуже позитивно. І збираємось всі разом, щоб нести в люди коляду, свята та позитив. 

Такий флешмоб проводять вдруге. Як зазначив організатор заходу Андрій Костюк, флешмоб присвячується українцям, яких доля з різних причин розкидала по всьому великому світу. В 2018-ому рекорд був - 524 людини.

Начальник управління та культури Олександр Смик додає, усіх присутніх під час цьогорічного флешмобу порахують і через чотири дні скажуть точну кількість учасників спільної коляди. 

- А  8 січня у цьому холі є більше тисячі учасників, - додав Олександр Смик. - Окремо свідоцтва отримають усі десять хорів, які колядували. 

Флешмоб мав і благодійну частину. Волонтери проекту "Життя без меж" збирали кошти для дітей з інвалідністю. Поки в холі усі колядували, торгово-розважальним центром ходили волонтери із пампухами, які міг скуштувати кожен охочий.

Грошей за них не просили, але благодійні внески вітались. 

В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео), фото-1 В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео), фото-2 В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео), фото-3 В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео), фото-4 В Тернополі і на різдвяні свята не обійшлося без нових рекордів (Фото, відео), фото-5
рекорд коляда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі