"Хочу вам сказати, що дива існують": вчинок тернопільського таксиста зворушив соцмережі

Трапляються у житті випадки, коли хтось своїм вчинком повертає віру в людей навіть найбільш песимістичному скептику. Особливого сенсу це набуває, якщо трапляється прямо на Різдво.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Юра Сірий опублікував допис, в якому розповів про приклад людського милосердя, з яким довелося зіткнутися його батькові:

"Друзі, хочу вам сказати що дива існують, у Тернополі таксує чувак який не бере гроші з пенсіонерів, сьогодні підвіз мого тата з Коновальця 20 на Дружби 1 і сказав, що бере гроші з молодих, які їдуть з двіжухи, а в пенсіонера сормно брати гроші. Братан з 549, чорний шевроле 473 , через таких як ти ще є якась віра в Українців, Христос Народився!"

"Повагу і вдячність викликає така людина , а ще стимулює і надихає нас усіх в міру своїх можливостей також творити добрі справи".- Прокоментувала одна із користувачок.

"Нашу співробітницю з Березовиці теж підвіз безкоштовно! Не знаю чи саме цей таксист, але теж дякуємо! Є дива! Є добрі люди! Христос народився! Славімо його!"- Зазначила інша.

Нагадуємо, що також тернополяни повідомляють про активну роботу контролерів у громадському транспорті.

"Хочу вам сказати, що дива існують": вчинок тернопільського таксиста зворушив соцмережі, фото-1
Милосердний таксист допоміг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі