«Склалася добра традиція зустрічати Святвечір із захисниками України» – Віктор Шумада

Військовослужбовців Національної Гвардії привітали із Різдвяними святами.

«Спільне відзначення новорічно-різдвяних свят формує тісний зв’язок між військовослужбовцями і громадою. Тому щороку Святий вечір проводимо із захисниками», - наголошує секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, який разом з головою Тернопільської районної державної адміністрації Олександром Похилим завітав до військової частини Національної гвардії.

«Маю честь кілька років поспіль спільно з вами зустрічати це велике свято. Склалася вже така сімейна традиція - спочатку відзначаємо Святвечір разом з вами, а потім їдемо до рідних і продовжуємо святкування. У Національній гвардії служать хлопці з різних регіонів України. Кожна область нашої країни є багатою традиціями відзначення державних та релігійних свят. Радий, що ви зустрічаєте свято на Тернопільщині, маєте можливість відчути нашу гостинність. Ми хочемо поділитися своїм сімейним, родинним теплом. І пам’ятайте, що спільно з вами святкує багатотисячна тернопільська громада.  Завдяки тому, що ви несете службу тут та на східних теренах України, у наших домівках є спокій, мир», - зазначив Віктор Шумада під час зустрічі.

Віктор Шумада також наголосив, що цьогоріч Різдво супроводжується унікальною подією. Адже 6 січня предстоятель Православної церкви України Епіфаній отримав Томос про автокефалію з рук Вселенського Патріарха Варфоломія. «Це велична подія в історії України і це перший Святвечір, який зустрічаємо під омофором нашої Незалежної Автокефальної Православної Церкви».

Шумада Похилий святвечір військовослужбовці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі