Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття (ФОТО)

Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття, Тетяна Ілюк

Про те, що у 1919 році мешканка села Білозірка, що на Лановеччині, вишила рушник із візерунком українського тризуба повідомили у Фейсбук-спільноті «Моя Лановеччина». Пишуть Тернополяни.

 – На фото ви бачите домотканий рушник вишитий українською символікою у далекому 1919 році жителькою с. Білозірка, який провисів в її хаті таким, як є майже 25 років. А у часи комуністичного режиму, тризуб був захований під нашивкою полотна, коли Україна проголосила Акт про незалежність у 1991 році нашивка була знята і він до сьогодні прикрашає українську хату, – поділився адміністратор спільноти Олексій Філюк.

Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття (ФОТО), фото-1 Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття (ФОТО), фото-2 Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття (ФОТО), фото-3 Священик з Тернопільщини показав вишитого рушника із українською символікою, якому понад століття (ФОТО), фото-4
тернопіль рушник символіка україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі