В Тернополі на "Східному" дітвора наколядовані гроші витратить собі на нову гойдалку (Фото, відео)

В ОСББ "Довженка, 6а" є незвична традиція: діти з будинку колядують дорослим, а на зібрані кошти весною закупляють новий елемент дитячого майданчику.

Ввечері 10 січня дітвора колядувала, щоб зібрати гроші на нову гойдалку, пише 20 хвилин

- Дітки зібралися у дворі та колядували для дорослих, - розповідає голова правління ОСББ "Довженка, 6А" Олеся Чванкіна. - В минулому році теж була така коляда і ми купили на дитмайданчик карусель. Тоді було трохи критики, що, як то так, ми не можемо дітям гойдалку купити. Та звісно, що можемо, але коли 17 маленьких дітей разом колядують і знають, що та гойдалка куплена за їхні зароблені гроші, то потім кожна дитина підбігає і каже: "Тьотя Олеся, а там хтось наклеїв наклейку чи намалювали щось і треба це забрати.

Для маленьких колядників вдові влаштували солодкий стіл та шашлик для дорослих. Звіт про купівлю та встановлення гойдалки обіцяють навесні.

В Тернополі на "Східному" дітвора наколядовані гроші витратить собі на нову гойдалку (Фото, відео), фото-1 В Тернополі на "Східному" дітвора наколядовані гроші витратить собі на нову гойдалку (Фото, відео), фото-2 В Тернополі на "Східному" дітвора наколядовані гроші витратить собі на нову гойдалку (Фото, відео), фото-3 В Тернополі на "Східному" дітвора наколядовані гроші витратить собі на нову гойдалку (Фото, відео), фото-4
Відео: Helen Koval
коляда діти гойдалка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі