Відразу 14 тернополян стануть щасливими власниками новеньких гаражів

Оприлюднено проект рішення Тернопільської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. Спортивна громадянину Кузьма О.В. та іншим".

Як повідомляє "Терен", його автором є начальник міського відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр. Адже саме він доповідає із питань, що стосуються виділення землі у Тернополі. При чому пунктів про передачу ділянок саме під гаражі тернополянам у різних кінцях містах під час останніх засідань міської ради було доволі багато. І це спричиняло чималий розголос у місцевій пресі.

Якщо це рішення ухвалять на найближчій сесії (коли вона відбудеться, поки що невідомо), то 14 громадян таки стануть щасливими власниками землі під гаражами – від 0,0027 до 0,0043 га. У 6-місячний термін їм треба буде подати на затвердження проекти землеустрою щодо відведення вказаних ділянок. Власне, йдеться про місцину за магазином "Універсам", де і так уже багато подібних об'єктів.

Відразу 14 тернополян стануть щасливими власниками новеньких гаражів, фото-1 Відразу 14 тернополян стануть щасливими власниками новеньких гаражів, фото-2 Відразу 14 тернополян стануть щасливими власниками новеньких гаражів, фото-3
Гаражі тернополяни власники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі