"Усі були вражені силою таланту цієї полум'яної патріотки України": тернопільська актриса і режисер Оксана Іваненків виховує новітнє покоління (ФОТО)

Вже не перший рік тернопільська актриса і режисер Оксана Іваненків присвячує просвітницькій діяльності серед дітей і юнацтва. Своїми виступами вона зрощує у молодих українців любив до рідної культури та повагу до мистецтва.

Моновистава — один із найскладніших театральних жанрів. Вся увага глядачів сфокусована на одному акторові, який здатний перетворити оповідь у сценічне дійство.

"Це неймовірний день, адже до нас до школи завітала відома людина, член спілки театральних діячів України, актор, режисер".- Повідомляють працівники ЗОШ І-ІІІ ст..№15 міста Дрогобича.

Як інформує офіційний сайт міської ради, цьогоріч вчителі української мови та літератури  запросили до школи Іваненків Оксану Євгенівну, щоб та провела цикл моновистав для учнів 5-9 класів.

"У її виконанні прозвучали твори Івана Франка, Григорія Сковороди. Учням 5-6 класів було цікаво прослухати цикл "Легенди Львова". Ніколи й не могли діти уявити, що жанр моновистави так їх  заполонить".- Зазначають вчителі.- "Із перших слів, перших звуків, які линули з її вуст, хлопці та дівчата відчули насолоду, а по тілу пробігли мурашки. Її дикція, уміння подати себе, дзвінкий голос, тонкі ноти відчаю і щастя водночас дарували неперевершені відчуття радості й захоплення, адже їм декламували попурі з відомих поезій Олександра Олеся, Олега Ольжича та Василя Симоненка. Оксана Євгенівна  настільки переживала кожну роль, що важко було відірватись від її моноспектаклю".

Жанр моновистави вимагає від актора певної сміливості, аби продемонструвати глядачу свій талант. На сцені – одна Актриса. З усіх декорацій – світло… І – вплив на глядача.

"Її слово – дар. Акторські здібності та глибина жіночої душі просто заворожували. Склалося таке враження, що саме вона автор творів, котрі декламує, адже переживала кожне слово, як щось своє, рідне. Оксана Євгенівна надихнула дітей на ліричний лад. Усі присутні були вражені силою таланту цієї полум’яної патріотки України, її феноменальною пам’яттю, вмінням перевтілюватися, акторською майстерністю".

Пані Оксана відвідує різні школи по всій Україні. Зусилля, які вона докладає, можна буде оцінити лише з часом, коли підросте нове покоління.

Адже такі зустрічі сприяють вихованню в учнів любові до творів українських поетів і письменників, сприяють їхньому творчому розвитку.

Також нагадуємо, що нещодавно тернопільський композитор потрапив до "Книги рекордів України".

"Усі були вражені силою таланту цієї полум'яної патріотки України": тернопільська актриса і режисер Оксана Іваненків виховує новітнє поколі..., фото-1 "Усі були вражені силою таланту цієї полум'яної патріотки України": тернопільська актриса і режисер Оксана Іваненків виховує новітнє поколі..., фото-2 "Усі були вражені силою таланту цієї полум'яної патріотки України": тернопільська актриса і режисер Оксана Іваненків виховує новітнє поколі..., фото-3
Актриса режисер виховання новітнє покоління
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі