У Тернополі для дітлахів організували казкову виставу "Новорічне перезавантаження" (фото)

Традиційний фестиваль "Повір у себе"  пройшов у ПК "Березіль" з 12 до 14 січня. 130 вихованців та педагогів Центру творчості дітей та юнацтва, підготували для дітлахів казкову виставу "Новорічне перезавантаження".

Фестиваль вже став традиційним для нашого міста, і в період новорічно-різдвяних свят має особливе значення, запевняє заступник міського олови Леонід Бицюра:

"Уся вистава присвячена сучасним цінностям відносинам батьків та дітей. Казка на сучасний лад, де буде місце і сучасним технологіям і гаджетам. Цьогоріч Центру творчості та юнацтва виповнюється 80 років, - додає він. - Стільки років він працює для того, щоб дітки розвивалися, ставали кращими, для того, щоб ми ними гордилися. Пам’ятаймо, що молитва, добре слово, вчинок – піднімають людину".

Зима, Старий Новий Рік, Новий Рік, герої мультфільмів «Мій Єті» «Посіпаки» та багато інших героїв, на сцені танцювали, співали та показували повчальні моменти – шкідливе використання гаджетів, обережне поводження на дорогах та ковзанках взимку.

Учасниця вистави Вікторія Хандрала грає роль мультимедійного героя Єті. Дівчина розповідає, що підготовка до вистави тривала близько трьох тижнів:

"Щодня, окрім свят та вихідних, у нас були репетиції. Ролі ми обирали самі за сценарієм. Звичайно було важко, але усі репетиції завжди проходять весело та з натхненням", - каже дівчина.

Протягом трьох днів, близько 7 тисяч дітей з особливими потребами, з малозабезпечених, багатодітних та соціально-незахищених сімей переглянули виставу та отримали солодкі подарунки.

У Тернополі для дітлахів організували казкову виставу "Новорічне перезавантаження" (фото), фото-1 У Тернополі для дітлахів організували казкову виставу "Новорічне перезавантаження" (фото), фото-2 У Тернополі для дітлахів організували казкову виставу "Новорічне перезавантаження" (фото), фото-3
vision.ternopil.ua
Тернопіль вистава діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі