На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Тернопільщині встановили національний рекорд України, Тетяна Ілюк

На Чортківщині зафіксовано водночас на одній локації 106 Маланок та Василів. Це - новий національний рекорд України. Пише Чортків.city.

Не у Горошові, не в Усті, що на сусідній Борщівщині, і навіть не у Вашківцях Чернівецької області, де традиції маланкування налічують не один десяток, а може й сотні літ, і навіть не припинялися у союзні безбожні часи.

А саме у невеличкому селі Стара Ягільниця перед районним фольклорно-мистецьким святом «Маланка ходила – бажала всім злагоди і миру» 14 січня рівно о 14-й годині представники Національного реєстру рекордів зафіксували аж 106 Маланок та Василів з врученням відповідних сертифікатів, що підтверджують рекордне досягнення,  організаторам заходу  – Чортківській райдержадміністрації, відділу культури, національностей, релігій та туризму Чортківської РДА і партнеру акції – місцевому приватному агропромисловому підприємству «Довіра».

Чи не кожен населений пункт Чортківщини був представлений своєю Маланкою та Василем, громади, педагогічні колективи тощо. Дотепні сценки, жартівливі вірші та пісні, оригінальні яскраві костюми зробили це дійство, яке, за задумом організаторів, обіцяє стати традиційним, кинувши виклик визнаним «столицям» Маланок, надзвичайно колоритним і веселим. А що вже діялося, коли всі Маланки обіруч з Василями пустилися в танок – це треба було бачити.

Любить наш нарід повеселитися, тут ми справді попереду всієї Європи.

І кореспонденти Чортків.city там були, мед-пиво пили. Поміж цим нехитрим заняттям трохи щось та й нафотографували.

На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 На Тернопільщині встановили національний рекорд України (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7
тернопіль чортків маланка василь рекорд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі