У Тернополі таксист серед ночі висадив малолітню дитину не довізши додому, бо їй стало погано

12-річній дитині стало погано в машині, водій накричав і не довіз до під’їзду. Інцидент із водієм сервісу “Тачку” трапився у понеділок, 14 січня, близько четвертої ранку. Пише 20 хвилин.

-  Моя дочка ночувала у подруги, а близько четвертої ранку вона подзвонила до мене, і  сказала, що їй стало погано, - розповідає мати дівчинки пані Надія. - Я відразу вирішила викликати їй таксі. Використовувала сервіс “Тачку”, бо ніколи з ним інцидентів не мала. Мені зручніше користуватись цим сервісом, бо бачу всі дані про людину, яка приїде на замовлення.

Коли Олександра вже сіла в машину, на мамині дзвінки не відповідала.

- За декілька хвилин до мене подзвонив водій “Тачку” і я почула його крик в слухавці:  “Ти чого тут стругала?”, “Чого не сказала, що хочеш стругати?”.

Він сказав жінці, щоб та вийшла під під’їзд з відром води і помила йому машину. "Чого ваша дитина в такій годині не вдома?", - коли пані Надія вийшла з відром, водій продовжив розмову на підвищених тонах.   

 - Я помила машину, розрахувалась та вибачилась, - каже пані Надія. - А водій продовжував кричати: “Мені людей возити треба, а я тут просто стою”. Пані Надія поговорила з водієм і пішла з дочкою додому.

А вже вдома Саша розповіла їй, що шофер не довіз її до під’їзду, а висадив біля дому.   

 - Цей чоловік забрав в моєї дочки телефон, аргументуючи це тим, щоб вона не втікла, і висадив її з машини, - продовжує пані Надія. - Як можна було дитину в поганому стані вночі висадити біля будинку? Я не хочу, щоб такі люди були безнаказані.

У той же день вночі жінка надіслала скаргу на водія, але поки що не побачила жодного результату. Ми також зв’язались із цим водієм. Чоловік на запитання реагував агресивно, каже, що немає про що говорити.   

 - Вона настругала мені в машині, то про що тут ще говорити? - каже водій. - Я нічого їй не казав, і цю ситуацію коментувати не хочу.

Для того, щоб працювати водієм у цьому сервісі, потрібно ввести свої дані. Водій має завантажити фото та заповнити дані про авто: модель, колір, номер та рік випуску. А якщо вас не влаштовує водій, то на нього можна подати скаргу. Щоб з'ясувати, хто відповідає за такі і більш серйозні порушення з боку водіїв сервісу, ми звернулися до юристів. 

- Скоріш за все сервіс "Тачку" є своєрідною платформою для укладення договорів перевезень, тому відповідальності за дії водіїв не несе. І хоча поведінка водія була негідною і навіть межує з криміналом, поставити претензії йому буде важко через складність доведення. Так, про телефон той може говорити, що дитина або забула його в авто, або сама передала на гарантію оплати. Якщо сервіс, через який здійснювалося замовлення, має можливість прийняття скарг, я б радив написати її, а також заявити в поліцію по цій ситуації, бо з високою імовірністю водій не має ліцензії. Таким єдиним чином, створивши незручності для водія, можна навчити його людяності, - коментує адвокат Ростислав Небельський. 

А як ви вважаєте, хто має відповідати за подібні інциденти? Відповіді пишіть у коментарях. 

тернопіль таксі дитина погане самопочуття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі