На Тернопільщині хвора дівчинка мріє не про ляльки, а про здоров'я для себе і для мами (ФОТО)

Деякі діти змушені відчайдушно боротися за життя і щастя вже із перших днів свого перебування у цьому світі. Через хвилювання і постійну напругу, які породжує ця боротьба, можуть занедужати також і їхні найрідніші.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Анжела Вовк опублікувала допис, в якому розповіла про дівчинку та її маму, котрі, як ніхто, потребують допомоги:

"Марійка Тивонюк, що проживає з сім'єю у селі Дзвиняча, народилася 06 грудня 2005 року. Під час пологів одержала травму.

І почалися жахливі будні для неї та матері у центрі реабілітації при Тернопільській обласній дитячій лікарні. Саме там лікарі і поставили дитині діагноз – спастичний тетрапарес.

Лікування було успішним. Дівчинка почала розвиватися. Однак, радіти батьки почали зарано. Одна ніжка почала відставати у рості від іншої. Коли різниця між ніжками Марічки досягла 5 сантиметрів, то медики запропонували зробити операцію. До хірургічного втручання, дівчинка могла стояти та (з маминою підтримкою) сама йшла в операційну…Після проведення операції з підрізання сухожилок в Інституті патології хребта та суглобів ім.Ситенка (м.Харків), сталося те, чого не очікував ніхто… Ніжка повернулася на бік, а на тазу утворилася гуля… Лікарі розводили руками…

Батьки не втрачаючи надію продовжували шукати лікування для своєї донечки. Вони відвідали чимало лікувальних та реабілітаційних закладів. Проходили реабілітацію у РЦ “Еліта” (6 разів), санаторії “Хаджабей”, санаторії ім. Ткалова (м.Одеса), санаторії Трускавця, та консультувалися у лікувальних закладах за кордоном.

Непохитною вірою та надією на зцілення дитини, прикладаючи всі можливі та неможливі зусилля, батьки досягнули того, що Марічка розмовляє, має досить хорошу пам’ять, проситься в туалет та самостійно їсть.

У боротьбі з судомами дівчинці постійно потрібні ліки “Ламіктал” (Польща). Батьки мають велику надію на проходження з Марійкою курсу реабілітації у РЦ “MODRYCHI” (Львівська область), але фінансові ресурси сім’ї вже давно вичерпалися і дороговартісна процедура все відкладається…

Недоспані ночі, постійне психологічне та фізичне напруження, не пройшли без важких наслідків і для матері дівчинки – пані Тетяни… Нещодавно у жінки діагностували кісту, що утворилася в голові. Жінці необхідне невідкладне лікування …

Марічка має мрію. Вона повідомила її фахівцям нашого центру, коли ті вже йшли. Дівчинка сказала, що мріє не про ляльки, а що найбільше в світі хоче знову ходити. І щоб матуся була здорова….

Усі, хто має бажання допомогти Марічці та її матусі, можуть перерахувати кошти на рахунок 5168 7427 2134 3386, Приватбанк, одержувач – Тивонюк Тетяна Петрівна".

На Тернопільщині хвора дівчинка мріє не про ляльки, а про здоров'я для себе і для мами (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині хвора дівчинка мріє не про ляльки, а про здоров'я для себе і для мами (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині хвора дівчинка мріє не про ляльки, а про здоров'я для себе і для мами (ФОТО), фото-3
Дівчинка мріє здоров'я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі