У Тернополі водій маршрутки не хотів видати квиток, тому пасажирка просто забрала назад гроші та вийшла

‎ У Тернополі водій маршрутки відмовився видати пасажирці "свіжого" квитка, мотивуючи це тим, що контролери уже вийшли й тій нічого "не загрожує". Про історію своєї поїздки розповіла Марія Курніцька‎ на сторінці спільноти "Тернопільські плітки".

"Неприємна ситуація трапилася зі мною сьогодні у маршрутному таксі 14. Зайшовши в 14 маршрутку на зупинці В.Великого (ринок) і оплативши готівковий проїзд, довелося просити пана водія видати мені білет, після чого водій простягнув мені вибитий квиток, який лежав у нього на панелі хто зна скільки, тут я знову попросила видати мені "свіжий" білет із валідатора із зазначенням тієї години, в котрій я оплатила проїзд.

Відповідь і подальші дії водія мене, чесно кажучи, вразили.

Водій мені відповідає: " В мене немає вчорашніх квитків. Я вам видав квиток, якщо вас щось не влаштовує дзвоніть на гарячу лінію". Я знову взялася пояснювати, що цей квиток мені не підходить, тому що тут зазначається зовсім інша година,і якщо буде перевіряти контроль, то за це буду нести відповідальність я і попросила видати мені квиток із валідатора.

Каже у відповідь: "Котроль щойно вийшов, а іншого квитка я не видам, беріть той що даю." Я, звичайно, стараюся завжди увійти в становище іншої людини чи спробувати зрозуміти її дії, але тут я просто вражена таким нахабством, невже так важко просто видати пасажиру квиток? Тим більше, що це є прямим обов'язком водія (не кажу вже про те, що постійно доводиться про це по кілька разів просити)

Вже на наступній зупинці я попросила віддати мені кошти оплачені мною за проїзд і вийшла із маршрутки.

Підкажіть будь ласка, як в таких ситуаціях діяти? Телефоную вже протягом двох годин в "Управління транспорту у м.Тернопіль" (52-15-14) Ніхто не піднімає слухавку.

Куди ще в таких випадках звертатися?", - запитує дівчина у дописі.

А що Ви робите, аби Вам видали квиток у громадському транспорті?

У Тернополі  водій маршрутки не хотів видати квиток, тому пасажирка просто забрала назад гроші та вийшла, фото-1 У Тернополі  водій маршрутки не хотів видати квиток, тому пасажирка просто забрала назад гроші та вийшла, фото-2
тернопіль водії маршрутка квиток. контролер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі