"Напевно, в повітрі вже пахне весною": тернополянка попереджає про збоченця, який тиняється парком (ФОТО)

Тернополянка, прогулянка якої була зіпсована раптовою та непристойною зустріччю, попереджає про нахабного незнайомця.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Анна Па поширила інформацію, яка може виявитися корисною для охочих прогулюватися тернопільськими парками:

"Превентивний засіб для профілактики нестандартної поведінки. Може, комусь стане у пригоді.

Мала сьогодні одну несподівану зустріч, а може сподівану. В Тернопільських парках, іноді, таке трапляється, і я вже не один раз була свідком побаченого. Але воно, якось так, забувається. І йдеш собі парком наче нічого не бачив по втоптаній стежці нерозчищеної доріжки, думаєш ....затишно, сніг білий, людей майже немає, свіжим повітрям дихаєш, думки приємні рахуєш.

А тут краєм ока помічаєш якісь незрозумілі рухи поміж статичних дерев. Ага , думаєш, ну от знову якийсь проблемний вирішив задовільнитися спостерігаючи за молодими мамами з візочками......Перше, що прийшло на думку......розвернутися і піти в другу сторону. Але мені було не подорозі вертатися .Я витягнула мобілку і запропонувала чоловіку фотосесію. Чолов'яга напудився і накивав п'ятами... Напевно в повітрі вже пахне весною".

"Напевно, в повітрі вже пахне весною": тернополянка попереджає про збоченця, який тиняється парком (ФОТО), фото-1 "Напевно, в повітрі вже пахне весною": тернополянка попереджає про збоченця, який тиняється парком (ФОТО), фото-2
Збоченець парк Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі