"Як в цьому купати немовля?": тернополянці за небезпечну воду приходять платіжки з неймовірними сумами (ВІДЕО)

Серйозна загроза для здоров'я і навіть життя може критися у звичних речах, наприклад, у водопровідній воді, до незадовільного стану якого всі давно звикли. Втім проблеми не зникають, якщо про них забувати. А з часом завдана шкода може виявитися непоправною.

До редакції сайту 0352.ua звернулася жителька нашого міста: тернополянка Галина, яка мешкає на вулиці 15 Квітня, повідомила про жахливий стан водопровідної води у її будинку. Брудна гаряча вода, що тече із крана, справляє гнітюче враження і категорично не підходить для купання новонародженої дитини.

Жінка поділилася відео, яке підтверджує наявність у воді загрози для здоров'я не лише вразливого дитячого організму, але і будь-якої дорослої людини.

"По розкладу кожного вечора купаємо дитинку новонароджену. І ось сьогодні вирішили знову покупати так, як завжди, але прийшли до ванни набрати води... І от хочу продемонструвати вам якість води. 

Платіжка приходить з неймовірною сумою. За минулий місяць в мене було на рахунку за гарячу воду 1200. Цього місяця платіжка має бути набагато вища. 

Дитинка - немовля... Скажіть, як в такій воді можна покупати дитину маленьку..."

Вода, яка заповнила дитячу балію, має підозріле жовтувате забарвлення, а після зливання добре видно, що на дні посудини залишився осад чорного кольору.

"І вони кожного місяця ставлять профілактику на три дні, вимикають нам воду. Платіжка приходить - 1200. І хто мені пояснить, простій громадянці України, як я маю жити з такою водою, з таким керівництвом, з такими платіжками?"

Як зазначають експерти, вік мереж водопостачання у багатьох містах нараховує не один десяток років: протікання корозійних процесів може спричинити  потрапляння у воду домішок заліза. А постійне вживання води з підвищеним вмістом заліза призводить до порушень роботи серцево-судинної системи та впливає на кисневий обмін в організмі.

Також технології централізованого очищення води не дозволяють повною мірою видалити домішки органічних речовин, які містяться у поверхневих водах України.

Низька тривалість життя українців часто пов'язана саме з використанням і споживанням недоброякісної води.

Гаряча вода небезпечна купати немовля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі