Як тернополянам в ніч на Водохреща дізнатися свою долю: топ-5 ворожінь (Відео)

Здавна в народі вважалося, що в ніч на 19 січня, можна дізнатися всю правду. Справа в тому, що за народним повір'ями, вечір 18 січня - останній день святкових ворожінь, і вони вважалися найбільш правдивими.

А після Хрещення «катувати долю» заборонялося, пише УНІАН.

Ворожіння по золотому ланцюжку:

Гадати найкраще пізно вночі, дочекавшись, поки всі ляжуть спати. Сядьте за стіл, потріть ланцюжок в руках, поки не відчуєте тепло. Потім візьміть ланцюжок в праву руку, потрясіть трохи і різко киньте на стіл. Вийдуть фігури, які можна розтлумачити по-різному.

Якщо ланцюжок утворив коло, це означає, що найближчим часом ви опинитеся в скрутному становищі, з якого важко знайти вихід.

Рівна смуга означає, що вас чекають везіння і удача.

Заплутаний вузол може означати різні життєві труднощі.

Якщо утворюється трикутник (що виходить досить рідко), це обіцяє великий успіх у будь-яких справах, а особливо в любові.

Бант – до швидкого весіллі. Змія попереджає про те, що вам слід бути обережним у спілкуванні з людьми.

Найближчим часом не довіряйте нікому, вас можуть зрадити.

Серце – у вас закохані. Любов принесе вам щастя і душевний спокій. 

Ворожіння на судженого:

Побачити і дізнатися про те, хто буде судженим, можна у віщому сні кількома способами:

Спосіб №1.

Перед сном чистим гребінцем розчешіть волосся, потім покладіть його під подушку і вимовіть: «Суджений-ряджений, прийди до мене, розчеши моє волосся».

Спосіб №2.

З'їжте на ніч щось солоне і не пийте після цього. А коли ляжете спати, скажіть: «Суджений-ряджений, прийди до мене і напої мене водицею».

Спосіб №3.

Покладіть перед сном під подушку чотири карткові королі, промовивши: «Суджений мій, ряджений, приснись мені у сні».

Фрази і в першому, і в другому, і в третьому способах краще вимовляти кілька разів, щоб підсвідомість запам'ятала ваш запит на те, щоб побачити нареченого.

Якщо в третьому способі вам присниться піковий король - наречений буде набагато старший за вас, або за віком, або вищий за соціальним становищем, або багатограннішим за своїм внутрішнім особистісним розвитком; також він може бути дуже ревнивим або просто скупердяєм.

Якщо присниться хрестовий король, майбутній чоловік буде військовим або ж діловою людиною або просто матиме такий склад характеру.

А ось бубновий король - це людина бажана вами, швидше за все, вже знайома вам, кохана.

Червоний же король пророкує багатого нареченого, але може так статися, що вже і одруженого або маючого пасію, тобто за нього вам доведеться поборотися не на жарт.

Ніхто не приснився? Тоді просто витягніть з-під подушки навмання, довго не вагаючись, одну з карт і трактуйте свою жіночу долю самостійно.

Ворожіння про долю по тінях:

Цей вид ворожіння в силу своєї простоти досить поширений в сучасному дівочому середовищі. Дівчина підпалює зім'ятий нею паперовий аркуш, а потім розглядає тінь від згорілого паперу. Кожен бере чистий аркуш паперу, мне його, кладе на блюдо або на велику плоску тарілку і підпалює. Коли лист згорить або майже згорить, з допомогою свічки робиться його відображення на стіну. Уважно розглядаючи тіні, намагаються дізнатися майбутнє.

Ворожіння на воску:

Про те, що чекає вас в майбутньому, можна дізнатися кількома способами. Ось, наприклад, один з них. Розтопіть віск у горнятку, налийте молоко в блюдце і поставте біля порогу квартири або будинку. Вимовте: «Домовий, хазяїн мій, прийди під поріг попити молочка, поїсти воску». З останніми словами вилийте в молоко розтоплений віск. А тепер уважно дивіться. Якщо побачите застиглий хрест, чекають вас у новому році якісь хвороби. Якщо віск «зацвіте» квіткою, то вас чекає заміжжя або у вашому житті з'явиться новий друг. Якщо здасться звір, чекають вас переїзди, перельоти та далекі дороги. Якщо віск ляже зірочками, чекайте успіху на службі, навчанні.

Ворожіння з човником:

Для цього гадання беруть таз з водою так, щоб він був не зовсім наповнений водою. На бортах цього тазу вішають або прикріплюють перегнуті смужки з іменами гадающих або пишуть на них можливі події: весілля, захоплення, викрадення, пристрасна любов, невдачі, хвороба і т. д. беруть шкаралупу волоського горіха (його половинку) і в середині його встановлюють маленький огарок свічки (можна ялинкової). Пускають кораблик на середину таза, і залежно від того, до якого краю він підійде і який папірець підпалить, така подія і трапиться з тим, ім'я якого написано на папірці чи хто ворожить.

Водохреща ворожіння свято традиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі