На Тернопільщині скоро відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (ФОТО)

Реставрацію Бучацької Ратуші, яку оздоблював легендарний скульптор Іоанн Пензель, на Тернопільщині завершать до березня.

"Цю Ратушу реконструювали 10 років. Та лише зараз у роботах помітне пожвавлення. Уже в березні будівлю можна буде використовувати за призначенням. Сюди планують перенести деякі експонати з місцевого художнього музею", – зазначає голова облдержадміністрації Степан Барна під час робочої поїздки у Бучач.

Як повідомляє "ZIK", проект фінансується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Роботи проводить Львівське спеціалізоване науково-реставраційне проектно-виробниче управління "Львів-Реставрація".

Бучацька Ратуша – унікальна пам’ятка архітектури середини XVIII століття.

Вона належить до найвишуканіших в Україні будівель адміністративного призначення. Її сульптором був відомий в усьому світі Іоанн Пінзель.

На Тернопільщині скоро відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (ФОТО)  , фото-1 На Тернопільщині скоро відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (ФОТО)  , фото-2 На Тернопільщині скоро відкриють унікальну Ратушу, яку оздоблював Пінзель (ФОТО)  , фото-3
Бучач ратуша Пінзель
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі