Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО)

Хвилюючі емоції, гордість і водночас невимовний сум викликає виставка 22-річного художника Олега Дробоцького, який представив у Ланівцях свої картини про оборону Донецького аеропорту.

Як повідомляє "Думай", на майданчику виставки в Культурному центрі в Ланівцях також представлені документальні матеріали, передані Сергієм Гончаруком, учасником оборони Донецького аеропорту.

Символічно Олег назвав свої роботи "Донецьк. Аеропорт", адже  20 січня вважається Днем пам’яті захисників Донецького аеропорту. Його оборона, нагадаємо, тривала 242 дні.

Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-3 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-4 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-5 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-6 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-7 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-8 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-9 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-10 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-11 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-12 Зворушливий проект про оборону Донецького аеропорту презентували на Тернопільщині (ФОТО), фото-13
Виставка Донецький аеропорт оборона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі