У Тернополі "гоп-компанія" двічі пограбувала салон краси (ВІДЕО)

За останні три місяці один із тернопільських салонів краси вже двічі пограбували невідомі молодики в масках та з ломами в руках.

Як інформують "Тернополяни" з посиланням на повідомлення в мережі Іnstagram користувачки marianna nikolka, вперше власницю тернопільського салону краси пограбували восени.

"8 листопада 2018 року невідомі особи в масках та ломами в руках увірвалися серед білого дня в салон краси "Майстерня Краси", закрили людей під ключ в кабінеті манікюру, а самі тим часом ломами трощили апарат косметолога. Після цього втекли, загубивши один лом.

Відео з розбійного нападу також зафіксували камери. Рівно за тиждень до нападу в Тернополі подібний інцидент стався в Івано -Франківську і про нього в своєму інстаграмі написала @elena_metelska. Зрозуміли, що зловмисники помилилися кабінетом, їхньою ціллю було знищити лазер! Після нападу Зоряна Василівна переїхала в інший салон, посилила безпеку в кабінеті, вмонтувала захисні металеві ролети і продовжила працювати! Не пройшло навіть три місяці від першого нападу, як в ніч з 17 на 18 січня в 4:00 ночі зловмисники увірвалися в салон краси Естер, проломивши три пари дверей та захисні ролети, викрали апарат і побігли в сторону вулиці Злуки", повідомила тернополянка. 

Дівчина розповіла, що дорогою один з зловмисників впав і загубив мобільний телефон, який вилучила поліція. Багатьох містян неабияк обурило беззаконня, яке мало місце в Тернополі. Люди залишили під дописом чимало гнівних коментарів. 

Переглянути цей допис в Instagram

Лихі 90 -ті продовжуюються і наберають обертів!‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️Хочу розповісти вам ситуацію нездорової конкуренції,яка триває від 8листопада 2018року!Я відвідувала сеанси лазерної епіляції у дуже хорошого та кваліфікованого спеціаліста ,про що неодноразово згадувала у своїх сторіс!Мій майстер працювала раніше на мережу ,яка надавала послуги лазерної епіляції в нашому місті,але попрацювавши декілька років ,вона придбала свій власний апарат,на який накопичувала кошти працюючи на 2роботах (окрім салону мій майстер працює в онкодиспансері ,де спасає людські життя). А тепер ближче до справи!‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️. 8 листопада 2018 року невідомі особи в масках та ломами в руках увірвалися серед білого дня в салон краси «Майстерня Краси»закрили людей під ключ в кабінеті манікюру,а самі тим часом ломами трощили апарат косметолога,після чого втекли загубивши один лом!Відео з розбійного нападу також зафіксували камери!Так як,рівно за тиждень до нападу в Тернополі,такий інцидент стався в Івано -Франківську і про нього в своєму інстаграмі написала @elena_metelska !Звідки й зрозуміли,що зловмисники помилися кабінетом ,їхньою ціллю було знищити лазер!Після нападу Зоряна Василівна переїхала в інший салон,посилила безпеку кабінету,вмонтувала захисні металеві ролети і продовжила працювати!Не пройшло навіть трьох місяців від першого нападу ,як в ніч з 17 на 18 січня в 4:00 ночі зловмисники увірвалися в салон краси Естер ,проломавши три пари дверей та захисні ролети, викрали апарат та побігли в сторону вулиці Злуки!По дорозі один з цих биків впав і загубив мобільний телефон,який вилучила поліція!Я щиро вірю ,що винні будуть покарані!Як не законом,то Богом!А вам ,Зоряно Василівно ,я бажаю відновити з часом улюблену справу,так як це зробили дівчата з Івано-Франківська та тішити клієнтів своєю бездоганною роботою!А замовникам цих діянь я скажу так:»завойовуйте клієнтів якістю своїх послуг та кваліфікованими майстрами і тоді ваша клієнтська база буде назавжди вашою,а не намагайтеся повернути свою монополію,такими гнилими,кримінальними,непорядними та нечесними методами!!!!‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Допис, поширений Mariannа Vankevich🤸🏼‍♂️🧘🏼‍♀️💓 (@mariannanikolka)

Гоп компанія пограбувала салон краси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі