Стало відомо, яку вулицю у Тернополі хочуть назвати на честь чемпіона світу Андрія Пушкаря

На вулицю загиблого у ДТП чемпіона світу з армсорту Андрія Пушкаря у Тернополі хочуть переіменувати вулицю, що зараз називається "Проектна-209".

Як повідомляє "7 днів", вулиця Андрія Пушкаря в Тернополі може з’явитись в зв’язку з відповідною електронною петицією, що набрала на сайті міськради необхідну кількість голосів.

Тепер же статрують громадські слухання з цього питання, що триватимуть 2 місяці. Відтак міська влада запрошує тернополян долучитися до громадського обговорення щодо перенайменування вулиці "Проектна-209" в житловому районі "Південний" у м.Тернополі на вулицю Андрія Пушкаря.

Впродовж наступних двох місяців усі охочі можуть подавати власні пропозиції та зауваження у письмовій або усній формі у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за адресою: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45.

Або ж надсилати електронною поштою на адресу: [email protected], [email protected] із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Обговорення проходитиме також у засобах масової інформації.

Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Тернопільської міської ради www.rada.te.ua.

З інфомаційною довідкою про Андрія Пушкаря, обгрунтуванням поданої пропозиції та фрагментом з проекту детального плану території житлового району "Південний" можна ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради у розділі "Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи".

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати за адресою: вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45 або ж надіславши лист на адресу електронної пошти: [email protected], [email protected]. Обговорення триватиме впродовж двох місяців.

Нагадуємо, що багаторазовий чемпіон світу Андрій Пушкар загинув 14 листопада 2018 року у ДТП на Рівненщині.

Андрій Пушкар вулиця назва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі