«Українці повинні усунути олігархів від управління країною» – співголова партії «ДемАльянс» Василь Гацько

Непередодні Нового року політична партія «ДемАльянс» об’єдналася із Самопоміччю і підтримала на посаду президента країни мера Львова Андрія Садового. Як зазначив співголова «ДемАльянсу» Василь Гацько, тільки широкою коаліцією незалежні від олігархів політсили можуть здобути перемогу на виборах.

- Таке об’єднання бачу як інструмент. Ми хочемо, щоб українці використали вибори і поставити крапку з історією олігархів і бідних людей. Зараз важливо дивитися вперед і розуміти, що найперше потрібно зробити. Я бачу країну із заможними і сильними громадянами та міцним середнім класом, – розповідає Василь Гацько

Щоб так сталося, необхідно пройти кілька етапів. Серед них протидія корупції, розвиток економіки, припинення трудової міграції. Над вирішенням цих питань має працювати ціла команда. В лідера «Самопомочі» Андрія Садового є такі люди і він розширює їх коло.

- Ми об'єдналися з Самопоміччю для того, щоб розширити цей союз. Думаю, в цій коаліції мали б бути і прихильники Святослава Вакарчука, і Громадянська позиція, - заявив Василь Гацько.

За словами Василя Гацька, Андрій Садовий – є тим єдиним кандидатом, який не пов'язаний з олігархами, є самостійною політичною фігурою та ефективним управлінцем, підтвердженням чого є успіхи Львова. Свою незалежність від олігархату підтвердила і фракція «Самопомочі» у Верховній Раді, яка не підтримала жодного рішення, яке суперечило інтересам суспільства і захищало бізнес-інтереси окремого кола осіб.

Василь Гацько зазначив, що ключовим завданнями президента має стати призначення порядних та фахових керівників правоохоронних органів, СБУ, прокуратури. В Андрія Садового є і готові кадри, і політична воля, адже в нього немає жодних зобов’язань перед бізнесовими кланами і є велике бажання зробити нашу країною успішною.

Також представник «Демальянсу» закликав громадян прийти на вибори і зробити зважений вибір, адже кожен голос - це вклад у майбутнє нашої країни.

Демальянс Гацько Садовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі