• Головна
  • На День Соборності Тернопільщина і Хмельниччина встановили спільний рекорд (фото)
20:26, 22 січня 2019 р.

На День Соборності Тернопільщина і Хмельниччина встановили спільний рекорд (фото)

Цьогоріч під час відзначення 100-річчя Соборності України Тернопільщина і Хмельниччина встановили унікальний рекорд у категорії «Масові заходи».

А саме: представники Книги рекордів України зафіксували найбільшу кількість державних прапорів на одній локації. Нарахували їх понад три тисячі.

Це було дуже символічно, адже традиційно у заході до Дня Соборності України беруть участь багато патріотичних людей, які приносять із собою українські стяги.

Цього разу урочистості відбулися на межі Борщівського району Тернопільської області та Чемеровецького району Хмельницької області. Основні заходи відбулися у селі Гуків на Хмельниччині.

Також одночасно заходи до 100-річчя Соборності відбулися у Шумському, Лановецькому, Підволочиському та Гусятинському районах.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День Соборності #Збруч #Степан Барна
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення