Литовська компанія NEVDA представила на Тернопільщині інноваційний проект «Моя школа»

Запровадження інноваційних технологій у роботі багатьох галузей та сфер життєдіяльності – це вимога часу. А тому, щоб бути сучасними та максимально ефективними на Тернопільщині підтримують багато ініціатив, спрямованих на покращення та оптимізацію роботи.

Однією із таких ініціатив, яку представила в області литовська компанія NEVDA, є проект «Моя школа», що передбачає електронну систему оцінок, розкладу та відвідування. Сьогодні, 24 січня, її представники зустрілися з заступником голови ТОДА Юрієм Юриком.

«Ваша делегація і ваша місія в частині впровадження ІТ-технологій і нових освітніх технологій для нас є важливою. А впровадження цього проекту в освітніх закладах області буде однією із важливих точок співпраці щодо зміни балансу зовнішньо-торгівельного обороту і прямих інвестицій Литви в Україні», – звернувся Юрій Юрик до наших гостей.

Крім того, він додав: «Як в Україні, так і на Тернопільщині ІТ-напрямок дуже динамічно розвивається. А хороші спеціалісти отримують престижну заробітну плату».

«Ми бачимо і розуміємо, що впровадження цих технологій якісно змінюють різні напрямки діяльності. І якщо ми говоримо про освіту, то за останні чотири роки в будівництво, реконструкцію шкіл, їх модернізацію, придбання нового шкільного обладнання, шкільних автобусів було вкладено близько 300 млн. грн. Водночас, на електронний документообіг перейшла уже й Тернопільська обласна державна адміністрація. Тому інформаційна система для шкіл «Моя школа» – на часі. І це практичний предмет для обговорення і впровадження ваших технологій на Тернопільщині», – підкреслив заступник голови ТОДА.

Зацікавлені у співпраці з нашою областю й представники литовської компанії. Адже, за їх словами, Тернопільщина – одна з передових регіонів, які хочуть працювати і відкриті для пропозицій. Саме тому, перед тим як відвідати такі міста як Запоріжжя та Харків, вони спершу відвідали Тернопільську область.

інновації школа Юрій Юрик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі