До уваги тернополян: 3,5 мільйони українців отримали платіжки за газ з підвищеними нормами споживання (ВІДЕО)

Майже 3,5 мільйони українців отримали платіжки за газ з підвищеними нормами споживання. У підсумку оплата зросла утричі.

Міністр соціальної політики порадив не оплачувати газ за новими тарифами. Що такого заховали в нові розрахунки, що не витримав навіть міністр? 

"Я й сама була приголомшена, коли побачила нові цифри в платіжці за газ. Бо оплата різко стрибнула від 20 гривень до 83". - Розповідає журналістка -"Ці дивні цифри у платіжках ми тепер вважаємо нахабним грабунком постачальників газу. Якщо у вас немає лічильника в квартирі, то спожитий газ рахують за нормою. А потроєння норми пояснюється рішенням Верховного Суду... Але він не рахував витрат, не слухав експертів і не шукав справедливості. Суд найвищої інстанції України скасував урядову постанову через банальні процедурні недоліки. І повернув українців до далекого 1996-го року, коли на кухнях не було ні електрохвильовок, ні електрочайників. А споживання газу було майже ненормованим... Цей стрибок на 20 років назад відбувся з подачі "Облгазів". Та чи могли б вони самі провернути таку аферу?"

Детальніше дивіться у відео "1+1".

Тарифи норма споживання облгаз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі