На Тернопільщині виписали штрафів на 8,5 млн грн за продаж з порушеннями алкоголю та цигарок

За продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім підприємців позбавили ліцензій.

Протягом січня-грудня 2018 року управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Тернопільській області проведено 412 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. До порушників застосовано фінансові санкції на суму 8 млн 572,5 тис. гривень, повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

За результатами проведених перевірок в усіх випадках встановлено порушення.

Зокрема,

  • 125 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін;
  • 51 факт реалізації алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці;
  • 31 факт продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років;
  • 11 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів;
  • 5 фактів роздрібної торгівлі алкогольним напоями та 21 факт роздрібної торгівлі тютюновими виробами без ліцензії.

Крім того, встановлено 27 порушень Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також впродовж минулого року анульовано 389 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, в тому числі 43 ліцензії за порушення вимог Закону України № 481 в частині продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років.

Анульовано 297 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробними, в тому числі 26 ліцензій за порушення вимог Закону України № 481 в частині продажу тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Загалом станом на початок 2019 року на території області є 4 530 діючих ліцензій, з них 2 484 – на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2 046 на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. 

алкоголь цигарки порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі