На час виборів тернопільські правоохоронці працюватимуть в посиленому режимі

У минулому році, каже начальник Нацполіції краю Олександр Богомол, правоохоронці робили усе можливе, аби забезпечити захист прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, стежили за публічною безпекою та порядком, боролися з організованою злочинністю і корупцією.

Посилили нагляд щодо протидії злочинам у сфері економічної діяльності, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми й кіберзлочинності та забезпечення безпеки дорожнього руху. Сприяли оздоровленню криміногенної ситуації в області, пише Досьє 102.

Одне з основних питань, на яке звертатиметься посилена увага – це майбутні вибори. Першочергове завдання правоохоронців – законність, прозорість, вчасне реагування, прийняття швидких законних рішень по зверненнях щодо порушень виборчого законодавства, заявив головний поліцейський краю.

– Підтримання порядку в період перед виборами, взаємодія з громадськими організаціями, які братимуть участь в виборах, як спостерігачі, консультанти, представниками кандидатів в президенти. Взаємодія повинна бути зі всіма. Поліція аполітична і це основне правило, яке ніхто порушувати не буде.

На охорону громадського порядку на час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці, наголосив Олександр Богомол. Одні чергуватимуть на дільницях, а інші працюватимуть над розкриттям усіх правопорушень, які реєструватимуться під час передвиборної кампанії та у день виборів.

– Остання декада березня – весь особовий склад поліції буде переведений на посилений варіант несення служби, будуть відкликані усі з відпусток і будуть всі залучені до несення служби. Плануйте уже розрахунок сил та засобів, які у нас будуть. Усі, хто повернуться з зони ООС також залучатимуться до охорони громадського порядку і забезпечення виборів на дільницях.

У четвер, 31 січня, в Головному управлінні Нацполіції Тернопільської області відбудеться круглий стіл на тему взаємодії підрозділів поліції з громадськістю щодо належного забезпечення передвиборчого процесу та під час виборів.

Тернопільщина вибори правоохоронці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі