Відео тернопільського студента із Бразилії, який зачитав "Заповіт" Шевченка, набуває популярності у мережі (ФОТО+ВІДЕО)

Кілька днів тому в мережі 40-річний студент Рожеріо Мелло із Бразилії опублікував відео із записом вірша Тараса Шевченка "Заповіт". Декламацію вірша студент Тернопільського університету присвятив своїй сім'ї із Бразилії та друзям й вчителям з України.

Як повідомляє "20 хвилин", Рожеріо Мелло приїхав у Тернопіль із Бразилії минулого року. Зараз чоловік студент факультету іноземних мов Тернпільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. Він вільно володіє українською.  Також студент переклав поезію португальською.

"Я отримав десятки гарних коментарів ще після того, як опублікував аудіозапис вірша", - розповідає Рожеріо Мелло. - "Я дякую всім людям, які почули моє аудіо, де я читаю вірш "Заповіт" від Тараса Шевченка і відповіли мені. Дякую вчителям у Тернополі, які зараз надають мені приватні уроки українською мовою. Якщо я правильно декламую цю важливу поему, то це тому, що ви чудово працюєте, щоб це відбувалося. Без вас все було б зовсім інакше!"

Також у мережі Фейсбук Рожеріо опублікував фото у футболці з написом "Друзі, велике спасибі за коментарі". 

Рожеріо Мелло поділився історією знайомства із тернополянином Терасом, якого назвали так на честь Тараса Шевченка. 

"Випадково цей хлопчик називається "Тарас". Його мати назвала хлопчиком на честь Тараса Шевченка", - пише бразилець у мережі.-  "І як тільки я закінчив декламувати вірш, цей хлопчик аплодував мені. І я, очевидно, попросив його сфотографуватися зі мною! Хай живе Україна!"

Відео із декламацією "Заповіту" вже набрало кілька сотень коментарів. Тернополяни дякують іноземцю за любов до українського слова та пишуть, що місто пишається такими студентами.

Відео тернопільського студента із Бразилії, який зачитав "Заповіт" Шевченка, набуває популярності у мережі (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Відео тернопільського студента із Бразилії, який зачитав "Заповіт" Шевченка, набуває популярності у мережі (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Відео тернопільського студента із Бразилії, який зачитав "Заповіт" Шевченка, набуває популярності у мережі (ФОТО+ВІДЕО), фото-3
Заповіт Шевченко бразильський студент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі