Аби відновити втрачене посвідчення «Карта тернополянина», потрібно оплатити заново 57 грн (ВІДЕО)

Картка Тернополянина – це знижка на проїзд у транспорті та хороший бонус в аптеках та магазинах. Проте, щодня близько 60-ти  тернополян гублять важливе посвідчення. Повідомляють журналісти каналу Тернопіль1. Такі випадки взимку частішають, розповідають у товаристві "Системний зв'язок". 

У ТОВ "Системний зв'язок" радять, у перший день втрати картки необхідно прийти туди та заблокувати карточку. Якщо на картці будуть гроші - тоді ними користуватись не зможуть. А заблокованою карткою тернополянина вже ніхто скористатись не зможе. 

Начальник відділу  ТОВ "Системний зв'язок" Христина Бабій пояснює, після блокування карточки, варто зачекати 3-4 дні. Якщо посвідчення не знайшли, тоді радять подавати документи на оформлення нової. Для цього потрібне підтвердження прописки, або учнівський чи студентський квиток. А також оплатити 57 гривень. Від двох тижнів до місяця часу вам оформлять нову картку тернополянина. Подібна процедура очікує і в тому випадку, якщо картку просто пошкодили. А таких звернень реєструють більше 20 щодня. 

Спеціалісти радять, носити посвідчення в гаманці,  а не в кишенях верхнього одягу. Також рекомендують зберігати файну картку в пластмасовому бейжді. У нього можна покласти шматок твердого картону. Це зі слів Христина Бабій, допоможе зберегти картку в хорошому стані на довго.

тернопіль карта проїзд виготовлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі