Тернопільські урбаністи пояснили, чому надземний перехід – не найкраща ідея

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про встановлення надземного пішохідного переходу по вул. 15 квітня з в Тернополі.

З цього приводу архітектори з Urban.Te поділились на Facebook власними думками про шкоду та користь надземних (та підземних) пішохідних переходів.

"40 % громадян за статистикою відносяться до маломобільних груп населення. Це особи з інвалідністю, особи з тимчасовими порушеннями здоров’я, вагітні жінки, люди похилого віку та батьки з дитячими колясками. Для цих людей така перешкода, як надземний пішохідний перехід буде нездоланною. Люди ЗАВЖДИ обирають найкоротший шлях для себе. І це природньо! Тому пішоходи часто будуть порушувати ПДР та перебігати вулицю. Звичайно, можна влаштувати ліфти, проте це не вирішує всіх проблем і суттєво збільшить бюджет проекту (Чи варто?). Не кажучи про те, що переходи потрібно якісно експлуатувати, що потребує постійного виділення коштів з міського бюджету. З плюсів - так для молодих і сильних наДземний перехід дає відчуття більшої безпеки ніж наземний.

Яке РІШЕННЯ ми важаємо більш вдалим! В багатьох містах є практика впровадження програм по зменшенню смертності на дорогах. Просторова справедливість - верховенство пішохода над авто, зменшення швидкості руху, звуження доріг на користь пішоходів та велосипедистів дає свої позитивні результати. Поширеним засобом є облаштування РЕГУЛЬОВАНОГО НАЗЕМНОГО пішохідного переходу з ОСТРІВКОМ БЕЗПЕКИ та хорошим ОСВІТЛЕННЯМ. Які плюси ми в цьому бачимо:

- Зниження ризику аварій.

- Встановлення «розумного» світлофора, що буде регулювати трафік, та зменшить можливість заторів.

- Забезпечення ДОСТУПНОСТІ для всіх груп населення.

- зменшення бюджету експлуатації", - йдеться в дописі.

перехід архітектура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі