"Прокинулася з новим носом": хірург безкоштовно втілив мрію тернополянки (ФОТО)

Краса, можливо, і не врятує світ, але точно додасть впевненості у своїх силах. Особливо, коли мова йде про жінку, яка майже все своє життя мріє змінити те, чим наділила її природа.

Військовослужбовець з Тернополя Оленка Борисюк мала щасливе дитинство та глобальні плани на життя. Єдине, що завжди гнітило у своїй зовнішності, – негарний довгий ніс. З підліткового віку вона жила надією, що колись побачить у дзеркалі зовсім інакше своє відображення. І от у 39 років її мрія здійснилася.

"Такого подарунку як на цей Новий рік я ще не отримувала ніколи. Мій чарівний носик – більше не той "абра-кадабра". Дякую професіоналу своєї справи, лікарю Олегу Стахіву за легке дихання, за сон без задихання і за новий покращений носик", - на радощах написала тернополянка у соцмережі Фейсбук. Історія перевтілення жінки захоплює. 

У дитинстві, каже, риси обличчя були ще не зовсім чіткі. А от у підлітковому віці форма носа вже більше "вималювалася" і не приваблювала Олену аж ніяк. 

"Комплексів не було. Мене ніхто ніколи не дражнив. Але внутрішнє відчуття некомфортну завжди було присутнє. Пам'ятаю, навіть бабуся мені часом говорила: "Оленуся, ти така гарна дівчинка, але та бараболька на обличчі так тебе псує…Може, прищепочку треба…" Свята наївність. Ні, вона не хотіла мене образити чи принизити, чи прищепити комплекс неповноцінності, вона з любов'ю, певно, співчувала мені. А я ніби позбирала у всій родині найгірше – в одного ніс довгий, в іншого – широкий, у третього – картопля. А в мене все нараз: і довгий, і широкий, і у формі бараболі… Але надія змінити щось завжди була. Знайти у Тернополі спеціалістів, які могли б виконати таку операцію, раніше було неможливо. Ринопластику робили хіба що в Києві. Але і ціни на операцію захмарні".

Щоб назбирати кошти, тернополянка поїхала на заробітки в Чехію. Але витратила їх на побутові проблеми. А ніс так і залишився без змін… Але мрії таки збуваються, якщо вони щирі. І не буває в житті випадкових зустрічей.

Про те, що отоларинголог Олег Стахів робить пластині операції, у тому числі і ринопластики, дізналася від знайомої. Спочатку просто записалася на прийом до лікаря. Адже, крім зовнішньої непривабливості носа, її ще протягом усього життя турбувало утруднене дихання.  

"Мала викривлену перегородку. Я ще й алергік, то це тільки загострювало мій стан. Навесні, у період цвітіння квітів і дерев страждала від постійного нежитю. Страшенну алергію мала в період вагітності, не могла нормально спати, увесь час лягала на один бік – так важко було дихати.   Тож, перш за все, хотіла позбутися цієї проблеми. А форма носа – це вже було інше питання, яке благополучно вирішилося".

Ринопластику тернополянці Олені Борисюк лікар погодився зробити безкоштовно, як учасниці бойових дій. Уже три роки жінка служить в лавах ЗСУ, є т.в.о. начальника складу топокарт.

"20 грудня Олег Стахів провів операцію. Мені здавалося, що під наркозом я була секунд десять, насправді минуло кілька годин. Навіть такого "відходняк"», як від звичайного наркозу, не було. На третій день після операції мене виписали з клініки. А вже на четвертий – я мусила їхати на курси перекваліфікації. Уявіть, як на мене дивилися люди. Питали, що зі мною трапилось, але я відповідала, що ефект буде класний та позитивний. Так і є, набряк минув, і в мене тепер ну дуже гарний носик".

Форму лікар підбирав індивідуально. Єдине побажання, яке висловила пацієнтка, - аби забрав "картоплинку" на кінчику. Результат перевершив очікування. Коли Олег Стахів дав пані Олені дзеркало, щоб оцінити новий ніс, вона почала плакати. 

"Як довго я цього чекала, стільки мріяла про ці зміни. Не впізнала саму себе. А яка мама була щаслива! Такий маленький, такий гарненький носик, зовсім не такий, як звикла бачили щодня. Після операції минуло стільки часу, а я й досі не вірю, що це відбулося зі мною", - продовжує вона. – "Навіть якихось больових відчуття в післяопераційний період не було. Перші три дні, коли в носі стояли тампони, було трішки важко дихати, коли їх вийняли, я ніби на світ народилася: нарешті змогла вдихнути на повні груди".

Після операції жінка відчуває все більше поглядів на собі. Не тільки чоловіки, а й знайомі жінки роблять компліменти та захоплюються сміливістю тернополянки. 

"Дехто питає: "Як, як ти наважилась". А що тут думати, я завжди про це мріяла. Подруга каже, що після операції в мене виросла впевненість у собі. Рідні дуже тішаться змінам. Донечка, коли побачила, дуже тішилась: "Мамо, ти така красуня!". Син, як і донька, на щастя, мають невеличкі та акуратні носики. Тепер я стала схожою на своїх дітей!" 

Як повідомляють "20 хвилин", у "Клініці Стахіва" триває соціальна акція "Здорові носики". Діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО  мають можливість пройти безкоштовний огляд у найкращих спеціалістів.

Така ініціатива розпочалась ще у грудні. Менше, ніж за місяць, оглянули понад 60 дітей. Оскільки є багато охочих, вирішили продовжити огляди. За словами керівника медичного центру, щоб взяти участь в акції, потрібно обрати для себе зручний день та записатися на прийом до лікаря. Контакти: тел. 098-59-02-929. 

"Прокинулася з новим носом": хірург безкоштовно втілив мрію тернополянки (ФОТО), фото-1 "Прокинулася з новим носом": хірург безкоштовно втілив мрію тернополянки (ФОТО), фото-2 "Прокинулася з новим носом": хірург безкоштовно втілив мрію тернополянки (ФОТО), фото-3 "Прокинулася з новим носом": хірург безкоштовно втілив мрію тернополянки (ФОТО), фото-4
Ніс новий мрія тернополянки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі