"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО)

"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО)

Перед святковим періодом так хочеться привнести у свою домівку щастя, миру, спокою та святкового настрою. Зазвичай, за натхненням ми поспішаємо у крамниці закупитись цікавим декором. Та створити особливий настрій можна й власноруч. Про це на власному досвіді знає тернополянка Віта Брояк. Нещодавно вона захопилась вишивкою. У пошуках чогось цікавого та унікального почала створювати оригінальний декор для дому. Розповідає, що розпочалось усе перед святами.

"Почалось все перед новорічними святами. Побачила майстер клас з виготовлення новорічних іграшок. Й захотілось і своїй красуні  щось нове. Спробувала з своїм логотипом... передасться наступним поколінням", - розповідає Віта.

"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-1

Після вдалої спроби майстриня захопилась вишиттям ще більше. Оригінальні ідеї виклала на полотно й для усієї сім'ї своєї подруги. Далі перед різдвяними святами Віта Брояк захотіла чогось особливого на честь народження маленького Ісуса. Тому виготовила різдвяні ялинкові прикраси з тематичною вишивкою.

"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-2 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-3 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-4

Уже складену традицію прикрашати свій дім власноруч створеними цікавинками жінка продовжила й до Великодня. Виготовила пасхальний віночок та гірлянду на вхідні двері, а також вишиті пасхальні прикраси до кошичка у двох кольорових видах: червоні зайчики на білому полотні та білі орнаменти курочок та яєчок на бежевому фоні.

"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-5 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-6 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-7 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-8 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-9 "Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-10

Найголовніше в роботі, зазначає новоспечена майстриня - просто бажання побачити, щось створити особисто тобою. Схеми звичайно брала з інтернету, але особливість робіт Віти - це її особисте бачення готового виробу.

"Я б не назвала ці вироби працею... Це задоволення! Творити щось не таке як зазвичай! Це відтворення емоцій!", - зазначила жінка.

Майстриня дуже клопітливо ставиться до свого творіння. Адже, продумує декор до найменших дрібниць кожного свого виробу.

"Готовий виріб просто виникає в голові й все... я бачу так і не інакше", - розповідає жінка.

Любов до того,  що ти робиш  - запорука вдало виконаної будь якої роботи. Надзвичайно красива декоративна вишивка, що виконує Віта Брояк яскравий приклад любові до своєї роботи, поваги до праці й натхнення  для інших.

Найкращим побажанням  для своїх колег по рукоділлі Віта вважає бажання спробувати: "Аби щось отримати - треба хоча б спробувати. Я спробувала, а результат хай оцінять".

"Творити не таке, як зазвичай", - тернополянка створює неймовірної краси вишивку та оригінально її оздоблює (ФОТО), фото-11
тернопіль вишивка різдво пасха декор власноруч вироби майстриння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі