Школярка з Тернопільщини стала чемпіонкою України з танців ще у 9-річному віці (ФОТО)

Софія Мельничук – учениця 10 класу Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича, їй лише 15 років. Попри свій юний вік, дівчина вже добре знає смак перемоги та визнання. Їй підкорились всеукраїнські чемпіонати зі спортивного танцю, європейські та навіть світові.

Як повідомляє "Терен", за свої заслуги відтепер дівчина отримуватиме стипендію міського голови у розмірі 1000 грн. Талановита чортківчанка займається спортивними танцями (стиль – диско, диско-слоу) ще з чотирьох років. Каже, що її бабусі завжди подобались дівчата-танцівниці, тож ідея віддати внучку в гурток належить їй.

Маленьку Софійку віддали у клуб "Наталі", де її першим наставником стала Наталія Гребенюк.

У дев'ять років дівчинка виграла  свій перший чемпіонат України. Далі – чемпіонат Північної Європи в Естонії. Після цієї звитяги, каже, почала займатись ще інтенсивніше, і результат не забарився – перемоги одна за одною полились рікою. Зокрема, найбільшою радістю для дівчини стала перемога на чемпіонаті світу у Чехії.

Софія впевнена – хоче пов'язати своє життя із хореографією. Для цього щоденно тренується: двічі на тиждень сама, ще три тренування – у гуртку "Real Dance". Фактично кожних вихідних їздить на майстер-класи у Тернопіль, бо вчитися ніколи не пізно.

У школі дівчина вчиться на відмінно, найбільше цікавиться історією та географією. Зізнається, що найгірше дається математика.

Своїм успіхам Софія дуже завдячує батькам, бо вони ще змалечку заохочували її хобі. І тато, і мама її дуже підтримують, адже їздити на змагання та систематично шити костюми для виступів – зараз задоволення недешеве.

Розпорядок дня у 15-річної Софії недитячий. Вранці на уроки, які закінчуються о третій. Далі – репетитори, після того – тренування, а деколи і два. Тож зазвичай дівчина повертається додому не раніше дев'ятої вечора, а деколи – ще пізніше.

Школярка з Тернопільщини стала чемпіонкою України з танців ще у 9-річному віці (ФОТО), фото-1 Школярка з Тернопільщини стала чемпіонкою України з танців ще у 9-річному віці (ФОТО), фото-2 Школярка з Тернопільщини стала чемпіонкою України з танців ще у 9-річному віці (ФОТО), фото-3 Школярка з Тернопільщини стала чемпіонкою України з танців ще у 9-річному віці (ФОТО), фото-4
Танці тернополянка чемпіонка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі