"Ховали 10 тисяч літрів дизпалива": на Тернопільщині викрили небезпечну для життя автозаправку (ФОТО)

10 000 літрів дизпалива реалізовували без дозвільних документів на автозаправному модулі у Підволочиському районі.

Як інформує прес-центр прокуратури Тернопільської області, зараз тривають спільні заходи органів прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів спрямовані на виявлення та протидію функціонуванню нелегальних автогазозаправних станцій та пунктів роздачі палива.

Кременецькою місцевою прокуратурою спільно з поліцією викрито нелегальну заправну станцію в одному із населених пунктів Підволочиського району. Встановлено, що фізична особа працювала там без передбачених законодавством документів, порушуючи правила безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, чим створювала загрозу життю людей.

На підставі ухвали слідчого судді Підволочиського районного суду проведено обшук автозаправного модуля, що діяв нелегально. Під час обшуку виявлено близько 10 000 літрів дизельного палива, реалізація якого здійснювалась без дозвільних документів.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст.272 КК України.

"Ховали 10 тисяч літрів дизпалива": на Тернопільщині викрили небезпечну для життя автозаправку (ФОТО), фото-1 "Ховали 10 тисяч літрів дизпалива": на Тернопільщині викрили небезпечну для життя автозаправку (ФОТО), фото-2 "Ховали 10 тисяч літрів дизпалива": на Тернопільщині викрили небезпечну для життя автозаправку (ФОТО), фото-3
Незаконна автозаправка дизпаливо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі